Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

В Україні розкрили найбільшу банківську аферу

Управління по боротьбі з оргзлочинністю МВС розкрило найбільшу банківську аферу за час незалежності України, пише видання Сегодня.

Як пише видання, розкрадання 74 672 000 гривень з банку придумали та здійснили троє дрібних банківських клерків, видаючи величезні кредити на неіснуючих громадян. Сегодня повідомляє, що аферу організував співробітник відділу розвитку, провідний спеціаліст і менеджер відділу фінансового моніторингу одного зі столичних банків. Вони оформили кілька великих кредитних ліній на неіснуючих громадян, провели всі документи і домоглися у керівництва оплати гігантських сум за липовими кредитними договорами. Правоохоронці уточнити, як зловмисникам вдалося переконати начальство, не змогли, але дали зрозуміти, що топ-менеджмент, можливо, діяв спільно із шахраями. Сегодня пише, що аферистів затримали після фінансової перевірки банку. У МВС надійшла скарга від аудитора, що виявлено велику нестачу грошей. Тоді й знайшли неповернені гроші, після чого вийшли на тих, хто оформляв документи. Як розповіли Сегодня в прес-центрі ГУБОЗ України, повертати мільйони підозрювані не збиралися, оскільки всі угоди були фіктивними. Зараз правоохоронці шукають, куди аферисти поділи колосальні кошти. За даними газети, Генпрокуратура вже порушила кримінальну справу. Одного шахрая заарештовано, з його спільників взяли підписку про невиїзд. Сегодня повідомляє, що аферисту світить до 8 років в’язниці. Як повідомлялося, у березні співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю в Одеській області розкрили факт шахрайства, яке пов’язано з отриманням банківського кредиту в розмірі 450 тисяч гривень.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com