Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Спортивна слава не згасне

Виховувати не просто фахівця, знавця в певній галузі знань, а гармонійну особистість — інтелектуально, духовно та фізично розвинену — такою бачать свою навчально-виховну мету в найбільшому недержавному закладі України Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Тож, зокрема, розвитку та популяризації фізкультури і спорту, пропаганді здорового способу життя тут приділяють велику увагу. В Академії працюють численні секції, де мають можливість займатися різними видами спорту студенти закладу. І чимало з них досягли неабияких успіхів на спортивній ниві.

Так, студенти МАУП є переможцями чемпіонатів різних рівнів з вільної боротьби, рукопашного бою, футболу, баскетболу. Серед студентської молоді Академії є ті, кого нині можна, без перебільшення, назвати гордістю України — чемпіони світу, олімпійські чемпіони та призери олімпійських ігор. Нинішні студенти, або уже випускники МАУП, зокрема Ельбрус Тедеєв, Ірина Мерлені, Ігор Разорьонов, Наталя Скакун. Сьогодні жоден неспортивний ВНЗ в Україні не може похвалитися такою кількістю чемпіонів.

Високі спортивні досягнення студентів закладу — не в останню чергу результат підтримки та роботи з молодими талантами керівництва МАУП, зокрема заступника голови Наглядової ради Академії Ростислава Щокіна, який сам, будучи спортсменом, приділяє велику увагу питанням розвитку спорту. Саме завдяки його безпосередній участі та підтримці МАУП зажила спортивної слави.

Неабиякий вклад у розвиток спорту в МАУП роблять Асоціація спортивної боротьби України та Федерація рукопашного бою України — організації, з якими Академія тісно співпрацює.

Недавно віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Ростислав Щокін та віце-президент Федерації рукопашного бою України Олександр Гартвич зустрілися із студентами МАУП — переможцями недавніх турнірів із рукопашного бою. Вони подякували та побажали подальших спортивних звершень студентам-рукопашникам, які примножують славу українського спорту, зокрема Антону Бочкарьову (в.к. до 90 кг) та Олексію Задніпряному (в.к. до 70 кг), котрі стали переможцями останнього Чемпіонату України з рукопашного бою. А також Артему Носкову (в.к. до 80 кг), який став чемпіоном недавнього Міжнародного турніру в Польщі.

Рукопашний бій — один із наймасовіших та найпопулярніших видів спорту в Академії. Цей вид єдиноборств студенти мають можливість вивчати на заняттях із фізвиховання, а також на секції з рукопашного бою. Нині спортсмени МАУП успішно виступають на міських, всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах із рукопашного бою. Виконують нормативи кандидатів у майстри спорту, стають інструкторами високого класу. МАУПівські студенти-рукопашники, зокрема чемпіон світу та Європи, майстер міжнародного класу Антон Бочкарьов, багаторазовий чемпіон Європи та України, майстер спорту Олексій Задніпряний, чемпіон України, майстер спорту Павло Замятін — нині у складі збірної команди Києва та України.

Велику роботу в підготовці спортсменів-рукопашників здійснює Центр особистої безпеки людини та національних єдиноборств Академії, який очолює Ігор Шаров.

Своєю роботою ви примножуєте спортивну славу Академії та України. Нових вам перемог та звершень! Ви — наша гордість та наша слава!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com