Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Бідні, бідні оптимісти...

Понад 70% громадян України належать до категорії бідних. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським інститутом управління імені Горшеніна. Зокрема, 23,3% респондентів зазначають, що вони ледве зводять кінці з кінцями, 38,1% стверджують, що грошей їм вистачає тільки на їжу. Загалом вистачає на життя, але не вистачає на меблі, побутові речі тощо — 33,5% респондентів. Матеріальних труднощів не мають 5,1% населення країни.

Та попри це в Україні щорічно збільшується кількість оптимістів. Зокрема, 9,9% населення чекають значних змін у країні, 29,4% респондентів розраховують на деякі позитивні зміни в країні. 24,5% вважають, що все залишиться без змін. Чекають незначного погіршення 14,6% опитаних. Значних погіршень чекають 10,3% українців.

Відповідаючи на питання, що змінилося у вашому населеному пункті за останні роки, 18,1% респондентів назвали поліпшення якості доріг, 38,2% — транспортне обслуговування, можливість працевлаштування — 15%. Водночас 31,8% населення зазначили зменшення доходів населення, 57,1% — погіршення комунального обслуговування, екологічної ситуації — 51,7%, медичного обслуговування — 43,8%, безпеки громадян — 40,%.

Опитування проводилося з 23 жовтня до 6 листопада в 13 регіонах України. Загалом опитано 2043 респонденти. Похибка не перевищує 2,4%.

За матеріалами ЗМІ          

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com