Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Наше життя — як справжній бойовик

26 листопада громадянка І.Сушко за підтримки працівників міліції Дніпродзержинська Дніпропетровскої області й купленої охорони здійснила спробу захопити власність акціонерів ЗАТ фірми «Меблі».

Усе було, як у справжньому бойовику.

Торік Сушко, директор ЗАТ фірми «Меблі», яка вже притягалася до кримінальної відповідальності, викравши акції своїх акціонерів, продала двоповерхову будівлю площею більш як чотири тисячі квадратних метрів за 65 тисяч гривень фірмі «Термінал» із засновниками Олександром Спектором, Зіновієм Сніжком та ін. Мабуть, це просто збіг, що всі засновники виявилися представниками єв-рейської національності, до того ж вони відвідували місцеву церкву, засновану сектою Хабад…

Як спражній профі в питаннях юридичних оборудок, Спектор разом зі своїми співплемінниками перепродують куплену за безцінь будівлю (за її реальної вартості більш як два мільйони гривень) фірмі «Норма», де за дивним збігом обставин засновниками є ті ж самі особи: Олександр Спектор, Зіновій Сніжко та ін. Це та сама «Норма», про яку газета «Дзержинець» опублікувала відкритий лист-звернення про допомогу до Генерального прокурора акціонера ЗАТ фірми «Меблі» О.Іващенка. У листі йшлося не тільки про крадіжку акцій, двоповерхової будівлі «Дому меблів», а й про причетність фірми «Норма» до торгівлі наркотичними препаратами. «Після публікації цього листа обстріляли мої вікна, містом поширили листівки порнографічного змісту на мою адресу, розпочали масову атаку судовою тяганиною тощо. Це та сама «Норма», де єврей Сніжко так полюбляє розповідати миролюбним християнам, що в них дурна релігія: «Ударили по одній щоці — підстав другу».

Акціонерів викинули на вулицю, а правоохоронці тепер мають щомісячну можливість з’їсти «свій шматок пирога»...

Численні скарги і заяви акціонерів до правоохоронних органів призвели до того, що працівники УБЕЗ Дніпродзержинська, зібравши достатню кількість матеріалів, передали їх прокурору міста Давидюку для від-криття кримінальної справи стосовно громадянки Сушко. Та не був би Давидюк Давидюком, якби не бачив перспективи свого фінансового благополуччя у справі Ірини Сушко, а відповідно — з підпільним мільйонером Спектором. Адже якби прокуратура відкрила кримінальну справу стосовно Сушко, Спектору потрібно було б як мінімум попрощатися зі «своєю» власністю, купленою в Сушко. А так всі задоволені. Нібито і матеріали є в прокуратурі, і прокурор «при ділі», і Спектор щомісяця отримує — з украденої в акціонерів споруди — 10 тисяч доларів оренди від «Технополісу».

Тобто місцевому прокурору, як зрештою і голові Заводського суду В.Ізотову, на лак для нігтів вистачить... Мода така в Дніпродзержинську — у високопосадовців, що стоять на сторожі «правосуддя, закону і правопорядку» — нігті фарбувати...

Коли акціонери кілька тижнів тому знайшли у справі О.Іващенка, який бореться за свою вкрадену власність із І.Сушко, документ з фальшивою печаткою, вони подали ще одну заяву на притягнення до кримінальної відповідальності Сушко за під-робку печатки. Невдовзі слід-чого прокуратури, який займався розглядом заяви акціонерів, бачили, коли він заходив до подруги Спектора судді Гібалюк. Ні, Боже рятуй! Тетяна Яківна Спектору не зраджує. Вона просто спілкувалася з прокурорським хлопчиком стосовно його заяви до прокуратури. Адже фальшива печатка на документі нині у справі, яку веде суддя Т.Гібалюк.

Схоже, мило вони спілкувалися, бо наступного дня Гібалюк нанесли дружній візит відвідувачі Сушко — той, хто подав документ з фальшивою печаткою і друг по нещастю Спектор. А через три дні, 26 листопада, Сушко заграбастала ще один акціонерний магазин «Ясень», що на Аношкіна, 92/22.

Як і рік тому, найнята охорона продала своїх наймачів, відкривши двері Сушко. І коли Ірина Анатоліївна з братом в обласній прокуратурі і Спектором уже святкували перемогу, акціонери ЗАТ, захищаючи свою власність, змінили професію продавців на міліціонера, прокурора і суддю в одній особі. Їм нема чого втрачати! Те єдине, що давало їм можливість вижити в цей важкий час, тепер було в чужих руках. Вони, забувши про небезпеку, залізли через вікно у свою власність і викинули продажну охорону. Тоді Сушко викликала своїх захисників — міліцію. Звісно, був ОМОН. А як інакше, у нас зі злочинністю давно покінчено, тому цих орлів задіюють у боротьбі за переділ злочинності. Начальник міліції Суреєв узяв на себе роль борця з «рейдерством», випадково переплутавши справжніх власників магазина з рейдершею Сушко.

Звісно, недавно день народження Спектора свя-ткував в улюбленому ресторані всіх «законників» — «Європейському». А після цього, зрозуміло, можна щось переплутати... Мілі-цейський начальник пригрозив, що «сплете ласти». Акціонери, на відміну від Суреєва, люди скромні, по ресторанах не ходять, тому одразу зрозуміли, что «ласти» «плестимуть» не Сушко, а самим акціонерам. Суреєв теж їсти хоче. Що буде завтра, ніхто не знає. Та акціонери, заявили, що стоятимуть до останнього, а щоб звернути увагу Президента до цього беззаконня, вони готові до самоспалення. У будинку, де розміщено магазин «Ясень», на чотирьох поверхах мешкають звичайні громадяни, які, не дай Боже, постраждають через ненаситних працівників правоохоронної системи.

Маргарита Закора
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com