Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Уряд незадоволений Ніколаєнком

«Діяльність» міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнка, призначеного і перепризначеного на цю посаду не за свою професійність, а внаслідок політичних торгів, викликає обурення не лише в освітян, а й у самому Кабінеті Міністрів України.

Як стало відомо «Персоналу плюс» з кількох наближених до керівництва Кабінету Міністрів джерел, Ніколаєнка підозрюють (що підтверджується документально) в корупції та фінансових махінаціях. Зокрема, Ніколаєнка можуть звинуватити у незаконному продажу підпорядкованих Міністерству освіти і науки санаторію та дитячого табору в курортних Феодосії та Саках. Непрямим підтвердженням цієї версії є і те, що як тільки над головою міністра згустилися хмари, пан Ніколаєнко одразу пішов на лікарняний. Можливо, він і справді захворів. Та все ж це більше схоже на «політичну» хворобу, яка виліковується одразу ж після того, як ці хмари розійдуться. Спосіб, випробуваний багатьма. Сподіваємося, цього разу товариш міністр таки не уникне відповідальності за свою бурхливу діяльність. Адже занадто вже багато претензій та підозр вона викликає. І що раніше він піде у відставку, то краще буде для всіх. Хоча, схоже, бути міністром – це найзаповітніша мрія Ніколаєнка. І відмовитися від неї йому буде вкрай важко.    

А тим часом…

Псевдоборотьба Ніколаєнка з «псевдоосвітою» приносить дивні результати. Поки міністр намагається закрити за надуманими причинами недержавні ВНЗ, які мали сміливість висловитися щодо його діяльності, активізувалися продавці дипломів. Свого часу «Персонал Плюс» присвячував цій темі чимало матеріалів. Але все залишилося на своїх місцях. Так, недавно у Полтаві викрито гендиректора державного підприємства, який, аби отримати цю посаду, пред’явив два підроблених дипломи про вищу освіту. Скільки ж таких «високоосвічених начальників» у всій Україні, можна лише здогадуватися.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com