Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ніколаєнко переховується в лікарні

Як стало відомо з наближених до поки що міністра освіти Ніколаєнка джерел, цей «псевдо-мі-ністр» з минулого понеділка перебуває на стаціонарному лікуванні. Те, що Ніколаєнку треба було давно вже пройти серйозний курс у відповідних медичних закладах, очевидно для багатьох, хто спостерігає за цим «головним освітянином». Але в середу Ніколаєнко втік з лікарні та зненацька з’явився на засіданні уряду, а потім навіть намагався спілкуватися зі студентами МАУП, які якраз пікетували Кабмін з вимогою відставки освітянського псевдоміністра. Однак необхідність отримання чергових лікарняних процедур, мабуть, завадила Ніколаєнку посперечатися зі студентами достатньо часу. Він хутко зник у невідомому напрямку. Виявилося, що знову — у лікарню.

Дивний, погодьтеся, режим у медичному закладі, де лікується Ніколаєнко. В результаті хвора людина, що перебуває в стаціонарному відділенні, з’являється на засіданні уряду і бере участь у прийнятті важливих державних рішень. Які ж рішення можна приймати під час хвороби? Тільки такі, які приймав Ніколаєнко стосовно підрозділів МАУП і які вже в судовому порядку призупинені! То чий все ж таки він більший клієнт — лікарів чи правоохоронців? Узагалі, втеча у лікарню — старий метод бюрократів для захисту власної шкури. Бо на лікарняному і звільнити невдаху закон забороняє, і керівництво «на килим» не викличе, а там, дивись, і ситуація якось зміниться. Це старий метод старих боягузів, якими керує лише одне відчуття — страх втратити «хлібну посаду». А Ніколаєнко — старий чинодрал, він ще в радянські часи торував свою кар’єру компартійного функціонера, тобто прислуговувався як міг злочинному тоталітарному режимові.          

 Вл. інф.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com