Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДЕСЯТЬ РОКІВ ЗРОСТАННЯ

Хмельницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом святкує свій перший ювілей. Усього за 10 років Хмельницький інформаційно-консультаційний центр перетворився на навчальний за-клад високого рівня — філію МАУП.

З 1996 року поєднав своє життя з Міжрегіональною Академією управління персоналом незмінний директор Хмельницького інституту МАУП Леонід Білий. За часів його керівництва Хмельницький інститут, що його названо на честь Митрополита Київського і всія України, Предстоятеля Української Православної церкви Блаженнійшого Володимира, перетворився на один із провідних ВНЗ Хмельниччини, у стінах якого здобувають вищу освіту близько двох тисяч студентів. Підготовку фахівців за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями тут забезпечують близько 100 науково-педагогічних працівників, серед яких знані науковці не лише у Хмельницькій області, а й за її межами. З нагоди десятої річниці від створення інституту від імені керівництва Академії привітав ювілярів ректор МАУП, професор Микола Головатий. Найкращим працівникам інституту він вручив почесні нагороди та подяки. Вітаючи присутніх, Микола Головатий, зокрема, зазначив, що період бурхливих змін, соціальних, культурних перетворень засвідчив: МАУП не може стояти осторонь цих процесів і має внести свій вклад у розбудову України. Країна гостро потребувала високоосвічених, кваліфікованих, вихованих на засадах моралі та духовності фахівців нової формації в галузі менеджменту, економіки, права, здатних вивести державу з кризи. І нині Хмельницький інститут МАУП якнайкраще вирішує ці проблеми.

Лейтмотивом наукової та виховної діяльності інституту, як зазначає директор закладу Леонід Білий, стали слова голови Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Георгія Щокіна: «Слід постійно показувати суспільству, що наше основне завдання — це підняття освітнього, культурного рівня народу».

У роботі Хмельницького інституту МАУП з перших кроків його діяльності виявилися зумовлені часом якісно нові риси: оперативне реагування на зміни в усіх сферах життя суспільства, насамперед в економіці, швидке запровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій та підходів, рішуча відмова від формалізму, застарілих форм, методів і засобів педагогічної діяльності, тісний зв’язок науково-дослідної роботи з практикою. Викладачі інституту беруть участь у міжнародних (Німеччина, Польща, Чехія, Єгипет, Литва, Росія), всеукраїнських, регіональних конференціях, круглих столах. Інститут започаткував цілу низку наукових традицій Хмельницького. Це науково-практична конференція «Трагічні події 30-х років як засіб формування тоталітарної системи в Україні (у зв’язку із сімдесятиріччям Голодомору в Україні)», регіональна науково-теоретична конференція «Регіональна економіка в аспекті ринкових перетворень», Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Громадсько-політичне та суспільно-культурне життя України в XX ст.», Міжнародна науково-практична конференція «Церква і Держава у служінні народові», науково-теоретична конференція «Українське козацтво: минуле, сучасне, майбутнє». Високо оцінили роботу інституту представники обласної та міської адміністрацій, духовенства, керівники державних установ та громадських об’єднань, які завітали на святкування.

У світлі запровадження концепції національно-патріотичного виховання, відродження православних духовних цінностей та традицій українського народу на території інституту побудовано та освячено каплицю Святого Рівноапостольного великого князя Володимира. А до 10-ої річниці створення ВНЗ закладено та освячено стелу на місці встановлення пам’ятника гетьманові Богданові Хмельницькому, який незабаром буде відкрито.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com