Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

АЗЕРБАЙДЖАНСЬКІ ГОСТІ ВІДВІДАЛИ МАУП

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук ім. Гейдара Алієва — один з найкращих навчальних закладів у структурі лідера сучасної освіти Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Нині тут здобувають вищу освіту понад 1600 студентів за різними напрямами — психологія, медична психологія та психокорекція, соціологія... Просторі аудиторії, обладнані сучасними технічними засобами навчання, прогресивні методики викладання, професійний професорсько-викладацький склад, навчально-методичне забезпечення — тут створено всі умови для якісного навчання. Не в останню чергу завдяки партнерам інституту — Посольству Республіки Азербайджан в Україні. Чимало й азербайджанських студентів обирають Інститут соціальних наук своєю альма-матер. Згодом у себе на батьківщині вони працюватимуть за фахом в органах державного управління, займатимуться професійною діяльністю у закладах та установах, провідних бізнес-структурах. Переймати досвід своїх українських колег, підвищувати свій професійний рівень часто приїздять і ті, хто вже займається професійною діяльністю.

А недавно Інститут соціальних наук відвідали азербайджанські гості. З нагоди дня народження визначного політика та науковця, першого Президента Азербайджанської Республіки Гейдара Алієва в Міжрегіональній Академії управління персоналом побувала делегація у складі депутатів азербайджанського парламенту, держслужбовців, представників дипломатичного корпусу, науковців. Делегати побували в Інституті та поклали квіти до
пам’ятника Г.Алієву. Очолював делегацію Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Талят Алієв. З діяльністю МАУП та Інституту соціальних наук, що його названо на честь першого Президента Азербайджанської Республіки, ознайомив гостей ректор Академії Микола Головатий. Представники делегації високо оцінили можливості підготовки азербайджанських студентів у МАУП, а Микола Головатий висловив задоволення азербайджанськими студентами, які навчаються в МАУП, а також сподівання щодо можливого посилення обміну студентами з Азербайджаном. До речі, багато азербайджанських державних діячів свого часу навчалися в МАУП і нині знання, отримані тут, практично реалізовують в різних сферах політики, економіки, культури на своїй батьківщині.
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com