Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Красуня МАУП

ЧАРІВНІСТЬ, ГРАЦІЯ, КРАСА...

У перші дні весни, коли природа лише починає прокидатися, Український дім приймав гостей. Напередодні Міжнародного жіночого дня — 8 Березня студентки Міжрегіональної Академії управління персоналом з усіх регіонів України приїхали позмагатися за звання Красуня МАУП.
[ читати далі... ]
Офіційно

УКРАЇНА МАЄ БУТИ ПОЗАБЛОКОВОЮ ДЕРЖАВОЮ

Заява голови Соціалістичної партії України Олександра Мороза
[ читати далі... ]
Справа Гонгадзе

ЗАМІСТЬ СВІТЛА ЗНОВУ СУТІНКИ...

Богдан ДОВНИЧ Заява Президента України Віктора Ющенка про затримання справжніх вбивць Георгія Гонгадзе викликала більше здивування, ніж полегшення з нагоди «торжества справедливості». Однак лише суд може точно встановити причетність чи непричетність певної особи до скоєння злочину. Мимоволі спадають на думку паралелі зі «справою Ве-редюка», який начебто також зізнався свого часу у вбивстві журналіста Ігоря Александрова. Щоправда, згодом його виправдали...
[ читати далі... ]
Овва!
Офіційно

ХТО ВГАМУЄ АНТИУКРАЇНСЬКІ СІОНІСТСЬКІ СИЛИ?

Президентові України В.А.ЮЩЕНКУ

Копія: віце-прем'єр міністрові України М.В.ТОМЕНКУ

[ читати далі... ]
Офіційно

Який «полковник», такий і «дипломат»...

Міністрові закордонних справ України Б.І.ТАРАСЮКУ
[ читати далі... ]
Погляд

ЧАС ЗБИРАТИ КАМІННЯ, ЩОБ ЗБУДУВАТИ ХРАМ

Олександр ШМОРГУН, співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносини та Інституту єв Немає храму, є груда каміння. Немає і тебе також. Тож як тобі не бажати нового храму. Антуан де Сент Екзюпері «Цитадель»
[ читати далі... ]
Скандал

«ПІД ДАХОМ» ПОСОЛЬСТВА ТВОГО

Богдан ДОВНИЧ У Німеччині після невеликого затишшя набирає обертів скандал, пов'язаний з візовою аферою, у причетності до якої звинувачують міністра закордонних справ цієї країни Иошку Фішера. На превеликий жаль, ці розбірки безпосередньо стосуються й України.
[ читати далі... ]
Призначення

МВС В РУКАХ ПРОТЕЖЕ ЗІНЧЕНКА ТА СДПУ(О)

Олег ЄЛЬЦОВ Те, що міністр внутрішніх справ Луценко дилетант у справах міліцейських — визнає й він сам. Однак то не велика біда, врешті-решт, у багатьох країнах воєнізованими відомствами керують цивільні особи. Це своєрідний захист суспільства від прихованих небезпек від військових організацій, які можуть перейти в режим автономного існування й почати діяти всупереч інтересам громади, як це, власне, сталося за часів Кучми. Отже, найгострішим питанням майбутнього розвитку й реформування МВС було таке: хто з людей у погонах стане поруч із цивільним міністром? Нині відповідь отримано. Безумовно, найголовнішою персоною в оточенні Луценка є генерал Москаль. Тож що від нього очікувати?
[ читати далі... ]
На часі

СТАРІ КАРТИ В НОВІЙ КОЛОДІ. НЕВЖЕ Й НАДАЛІ ГРАТИ «КРАПЛЕНИМИ»?

Юрій КАРМАЗІН

Юрій Анатолійович Кармазін

     Народився 1957 року в Звенигородці, що на Черкащині. Закінчив Одеський університет ім. І. Мечникова, за фахом — юрист, доктор філософії. Державний радник юстиції 3-го класу. Заслужений юрист України. Має музичну освіту, працював фотографом, помічником прокурора району, суддею обласного суду в Одесі. Політична кар'єра: народний депутат України другого, третього і четвертого скликань. Голова слідчої комісії у справі АСК «Бласко», голова комісії Верховної Ради України в Криму, яка свого часу врегульовувала напружену суспільно-політичну ситуацію на півострові. Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з організованою злочинністю та корупцією. Голова Партії захисників Вітчизни. Один з активних учасників Помаранчевої революції, яку називає чи не найяскравішим моментом своєї політичної кар'єри.
     «Тричі народним депутатом» Юрія Кармазіна називають не лише через те, що він стільки разів отримував довір'я виборців, а й за кількістю — чи не рекордною — виступів у Верховній Раді, їх понад 1500, і в кожному — виважена й аргументована позиція, непоступливість у з'ясуванні істини.
     Захоплення: література — філософська й історична, зокрема з проблем історії України; залюбки читає сучасних українських авторів, здавна любить оперу, оперету, а на виставах у драмтеатрі його «коронне» місце — в першому ряду.


[ читати далі... ]
Погляд

ОЦІНКА НАСЛІДКІВ ВСТУПУ УКРАЇНИ ДО СВІТОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГІВЛІ

Ростислав ЩОКІН, перший віце-президент МАУП з соціально-економічного розвитку

     Можливе приєднання України до Світової організації торгівлі викликало жваву дискусію про перспективи такого кроку. У ході активних дискусій висловлено різні версії розвитку соціальної сфери й економіки України у результаті приєднання до COT, аналізуючи які завважуєш діаметральну протилежність цих прогнозів.


[ читати далі... ]
Персональна думка

«СИСТЕМА НАРОДОВЛАДДЯ МАЄ БУТИ ПРОЗОРОЮ»

Петро Маслак МАСЛАК ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ
1957 року народження. Закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут. Кандидат економічних наук, доцент.
     Після закінчення інституту — на керівних посадах у системі АПК Житомирської області, поєднував господарську діяльність із викладацькою, працював у Державному агроекологічному університеті доцентом кафедри економічної теорії.
     Автор 15 наукових праць, 2 посібників із системи трансформації аграрного ринку, серед них: «Приватизація на селі: способи та механізм здійснення, створення ринкових умов господарювання в аграрному секторі», «Ринкова трансформація аграрного сектора і соціально-економічне становище сільських населених пунктів Житомирської області», «Створення інфраструктури аграрного ринку на Житомирщині».

     Нині — директор Житомирського інституту МАУП

[ читати далі... ]
Конференції

ОСОБИСТА БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ

Наприкінці лютого у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася науково-практична конференція «Особиста безпека людини на сучасному етапі розвитку людства, її роль та місце», організована навчальним центром особистої безпеки та Управлінням виховної роботи МАУП.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com