Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СПЕЦВОВКУЛАКИ: НОВІ ПОДРОБИЦІ ЗАМАХУ НА ЖИТТЯ ГЕОРГІЯ ЩОКІНА

Інформація, яка сьогодні надійшла на нашу електронну пошту, — навіть не політична сенсація, як може здатися на перший погляд. Це справжній шок, який змусить усе наше суспільство ще раз оцінити, на краю якої безодні ми всі стояли минулої осені. Оцінити і замислитися, чи варто, як це пропонує дехто з лідерів Помаранчевої революції, керуватися стосовно осіб, які свідомо здійснювали особливо небезпечні державні злочини, принципами християнської моралі. Отже, спочатку сам лист.

     "Шановні редактори сайту!
     З причин, які ви самі зрозумієте, не подаю жодних даних про себе. Проте гарантую, що подальша інформація є абсолютно вірогідною, оскільки її джерело — люди достатньо високого рангу з центрального апарату СБУ.
     Повідомляю, що спроба вбивства президента МАУП Г.Щокіна була розроблена і проведена офіцерами спеціального підрозділу спецслужб. Цей підрозділ було створено свого часу як диверсійний. Безпосередньо організував і керував підрозділом генерал Смешко. Безпосередній стосунок до цього мав також тепер уже колишній його заступник генерал Сацюк. Коли Сацюк і Смешко перейшли до СБУ, цей диверсійний підрозділ залишився в їхньому підпорядкуванні. Як стало зрозуміло під час передвиборної президентської кампанії, спеціалізація підрозділу була змінена з антитерористичної на антиопозиційну.
     Місце дислокації підрозділу — Рибальський півострів у Києві. Там розробляли плани вбивства Щокіна через імітацію хуліганського нападу та отруєння Ющенка під виглядом харчової інфекції. Специфіка підрозділу була така, що для проведення акцій потрібен був наказ навіть не керівника СБУ, а лише президента Кучми чи керівника його адміністрації Медведчука. Наказ на застосування спецгруп проти Г.Щокіна та В.Ющенка Смешку і Са-цюку віддавав безпосередньо Медведчук.
     Звертаю вашу увагу ще на дві обставини. Перша — за своїм статусом спец-підрозділ може бути використаний тільки в ході воєнних дій і на території, контрольованій ймовірним противником. Застосування його в мирний час проти громадян України є державним злочином. Друга — останніми місяцями офіцери СБУ та Міноборони, які мали стосунок до формування і діяльності цього підрозділу, або загинули за нез'ясованих обставин, або зникли безвісти."

      А тепер уже наш редакційний коментар.
     Ми оприлюднили цей лист після того, як отримали підтвердження факту існування та місця дислокації антиопозиційного незаконного збройного формування і з інших джерел. Від них ми дізналися, що підрозділ справді має свою базу на Рибальському півострові. Чисельний склад — 90 осіб, виключно офіцери. Відомо нам також прізвище та звання нинішнього командира цих перевертнів, до речі, колишнього офіцера підрозділу «Альфа» КДБ СРСР. Наші джерела підтвердили інформацію і про злочинну антинародну спрямованість діяльності вовкулак генерала Смешка, і про безпосередню причетність до цього Сацюка. Цілком реальним є також припущення про причетність до розбірок спец-підрозділу відповідних служб тодішнього міністра внутрішніх справ генерала Білоконя. Зокрема обставини терористичного нападу на президента МАУП Георгія Щокіна вказують, що без участі міліцейської «наружки» тут не обійшлося.
     Отже, що ми маємо? Як слушно зауважив один з ветеранів комуністичного (в минулому) та соціал-демократичного (на цей час) рухів, «маємо те, що маємо». Себто злочинне збройне формування, підпорядковане безпосередньо Леоніду Кучмі та Віктору Медведчуку, яке виконувало брудну роботу згідно з їхніми наказами. Є щонайменше четверо генералів-силовиків — Смешко, Сацюк, Кузьмук і Білоконь, — які сидять у цій смердючій субстанції по самі вуха. Двоє з цієї квадриги — колишні військові, а тепер «есбеушники» Смешко і Сацюк — зараз гарячкове розгортають широку дезінформаційну кампанію на тему: «Як ми врятували Помаранчеву революцію».
     Наше розслідування було б неповним, якби не одне надзвичайно цікаве інтерв'ю, яке свого часу чомусь пройшло повз увагу і українських ЗМІ, і українських політиків. Проте воно буде дуже корисним для тих слідчих Генпрокуратури України, яких зобов'яжуть (не маємо сумнівів) зайнятися справою «вовкулак». Ми готові передати їм повний текст цього інтерв'ю, а поки що наводимо лише фрагменти, які багато чого пояснять вдумливому читачеві.
     Отже, 27 вересня 2004 року кореспондент найавторитетнішої путінської інформагенції бере інтерв'ю у завідувача відділу України Інституту країн СНД (ще одна державна російська структура) пана Фролова.

АПН: Як ви розцінюєте кадрову зміну в Міноборони України?

Фролов: Кучма і нинішня влада не впевнені, чи в разі оксамитової революції армія не виступить на боці Ющенка. Кузьмук зробить таку ймовірність мінімальною...

АПН: На які силові структури в Україні може розраховувати влада?

Фролов: Українська армія і флот за часів Марчука прониклися пронатовськими настроями. Що ж до СБУ, то там є проаме-риканська і проросійська партії. Треба звернути увагу на затятого націоналіста генерала Скипальського, який свого часу керував Військовою розвідкою України. Окремими військами володіє Податкова служба України. Микола Азаров не втратив над нею контролю, тож донецькі можуть розраховувати на цю силову структуру. Гадаю, влада може спиратися і на МВС.

АПН: Яку позицію займуть українські силовики у разі кризи?

Фролов: Завдання Кузьмука — зберегти армію під контролем Кучми і Януковича. Кузьмук — плоть від плоті радянський силовик. Він — служака, тож робитиме все, що йому накаже Президент. У разі оксамитової революції Кузьмук закличе на захист Києва «афганців». А взагалі — в усіх силових структурах України позиції бандерівців (так в оригіналі. — Ред.) дуже сильні. Тому, доки не пізно, необхідно провести чистку силових структур України.

     Від редакції сайту.
     Тепер зрозуміло, що відставка Марчука мала ослабити його вплив не лише на збройні сили, а й на СБУ, де він користувався певним авторитетом. Невдовзі після Марчука шеф СБУ Смешко відправив у відставку свого особистого радника — «затятого націоналіста» генерала Скипальського. Варто нагадати, що саме генерал Скипальський публічно заявляв свого часу про причетність до вбивства Гонгадзе російських спецслужб. Однак цю версію тоді відверто проігнорували. Тепер зрозуміло, з чийого наказу.
     А тим часом 90 перевертнів, озброєних і готових убивати, і досі сидять за стінами своєї бази на Рибальському півострові в Києві. Чекають наказів? Чиїх? Тим більше, що, як не раз засвідчував Георгій Щокін, у нього ніколи не було особистих ворогів, крім юдеонацистів — тобто єврейської мафії, до якої, безумовно, належать організатори замаху на його життя (див: Г.Щокін. За кого голосувати? Спроба відвертої відповіді. — Київ, МАУП, 2004 р., де поіменно вказано всіх можливих замовників цієї спроби політичного вбивства).

P.s.  Просимо правоохоронні органи України перевірити надану інформацію та вжити відповідних заходів з розслідування замаху на життя Георгія Щокіна.

За матеріалами інтернет-сайту Антинаклепницької ліги.
 (
www.mignews.org.ua )

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com