Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЯКЩО ВИБАЧАТИСЯ, ТО ПОВНОЮ МІРОЮ!

Генеральному прокуророві України ПІСКУНУ С.М. Прокуророві Києва ПРИСЯЖНЮКУ В.С. Прокуророві Печерського району Києва ВАСИЛЕВСЬКОМУ А.Г.

     5 травня 2003 року Печерський районний суд Києва виніс рішення у справі № 2-106/03 за позовом Міжрегіональної Академії управління персоналом, Міжнародної Кадрової Академії, Щокіна Георгія Васильовича, Слісаренка Ігоря Юрійовича до ДП «CN Столичні новини» (видавець газети «CN Столичка» та щотижневика «CN Столичные новости»; місцезнаходження: 01023, Київ, вул. Мечнікова, 14/1),  Акіншиної Ольги Олегівни та Ковтуненка Сергія Федоровича про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.
     7 жовтня 2003 року ухвалою Апеляційного суду Києва рішення Печерського районного суду Києва від 5 травня 2003 року було змінено у частині розміру стягнення з ДП «CN Столичні новини» на користь позивачів, у решті рішення Печерського районного суду Києва залишено без змін.
     Відповідно до статей 231 та 317 ЦПК України, рішення суду набрало чинності. На цій підставі було видано відповідний наказ про примусове виконання рішення.
     Керуючись статтями 18, 24 та 29 Закону України «Про виконавче провадження», до відділу Державної виконавчої служби Печерського РУЮ Києва було направлено заяву з проханням відкрити виконавче провадження у справі.
     15 січня 2004 року відділом Державної виконавчої служби Печерського РУЮ Києва видано розпорядження, в якому ДП «CN Столичні новини» запропоновано виконати рішення суду в частині спростування поданої ним дифамації у термін до 22 січня 2004 року.
У вказаний строк ДП «CN Столичні новини» рішення суду в частині спростування поданої дифамації не було виконано.
     29 січня 2004 року відділом Державної виконавчої служби Печерського РУЮ Києва видано зобов'язання ДП «CN Столичні новини» терміново виконати рішення суду в частині спростування поданої дифамації.
Вказане зобов'язання ДП «Столичні новини», також боржник, не виконало.
     Лише під багатомісячним тиском Печерської районної прокуратури Києва під загрозою кримінального покарання головний редактор газет «CN Столичные новости» і «CN Столичка» В.Кацман спромігся надрукувати спростування лише в одному номері щотижневика «СІМ Столичные новости».
     Згідно з рішенням суду В.Кацман зобов'язаний був надрукувати спростування у шести випусках щотижневика «CN Столичные новости» і п'яти випусках багатотиражної газети «CN Столичка».
     Враховуючи, що посадові особи ДП «Столичні новини» (видавець щотижневика «CN Столичные новости» і багатотиражної газети «CN Столичка») зухвало ігнорують чинне українське законодавство, просимо порушити проти винуватців кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, відповідальність за який передбачено статтею 382 Кримінального кодексу України «Невиконання судового рішення».
     Цілком ймовірно, що виконанню рішення суду перешкоджає і протидіє власник ДП «Столичні новини» Вадим Рабинович, у зв'язку з чим, на наш погляд, його варто допитати в органах прокуратури. Одночасно він міг би дати показання щодо замаху на життя президента МАУП і МКА Георгія Щокіна, оскільки і він, і його видання висунули цілу низку версій щодо причин скоєного нападу.
     До заяви додається:
1.   Копія рішення Печерського районного суду Києва від 5 травня 2003 року зі справи № 2-106/ 03 та ухвалення Апеляційного суду Києва від 7 жовтня 2003 року, завірені Печерським районним судом Києва, на 31-му аркуші.
2.   Копія  розпорядження відділу Державної виконавчої служби Печерського РУЮ Києва з пропозицією    виконати рішення суду в частині спростування поданої дифамації у термін до 22 січня 2004 року.
3.   Копія зобов'язання терміново  виконати рішення суду в частині спростування поданої дифамації.
4.   Копія  листа  від 15.09.04 №4766.
5.   Копія листа Київського міського управління юстиції від 17.12.2004 року №02-15-1284/п.

В.Короткін
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com