Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Німеччина втомилася від імігрантів

Міністри внутрішніх справ країн-членів ЄС обговорюють заходи для скорочення потоку біженців зі Східної Європи до Євросоюзу. Німеччина пропонує запровадити більш жорсткі правила для потенційних біженців і скасувати безвізовий режим для мешканців Балканських країн.

Організація виборів в Україні виявилась прозорішою, ніж в Англії, — європарламентар1Геращенко: «Партія влади сколотить більшість за рахунок мажоритарників””Свобода» обганяє ПР на один голос в закордонних округах

Цього тижня міністри внутрішніх справ Німеччини, Франції, Бельгії, Люксембургу та Нідерландів звернулися до Єврокомісії з проханням пришвидшити зміни візового законодавства ЄС.

Перед сьогоднішньою зустріччю зі своїми колегами з ЄС, німецький міністр внутрішніх справ Ханс-Петер Фрідріх закликав до жорстких обмежень кількості біженців.

Під час розгляду документів, який може тривати декілька місяців, мігранти отримують допомогу від держави. Міністр прагне, щоб держава скоротила суми допомоги і щоб заяви на отримання статусу біженця розглядалися швидше.

Протягом цього року до Німеччини прибули більше шести тисяч біженців зі Східної Європи, що перевищує кількість афганців, іракців та сирійців.

У 2009 та 2010 роках був встановлений безвізовий режим в’їзду мешканців Албанії, Боснії, Македонії, Чорногорії та Сербії до країн Шенгенської зони.

За словами речника комісара ЄС Мікеле Серконе, більшість прохань про надання політичного притулку від мешканців цих країн є необгрунтованими, і майже всі біженці є насправді економічними мігрантами. Серед таких прохачів про притулок більшість становлять етнічні албанці та цигани.

Фрідріх наголосив, що безвізовий режим для Балканських країн не повинен спонукати до зловживання правом на отримання притулку. «Величезний потік сербів та македонців до країни повинен зупинитися негайно. Чим швидше це станеться, тим менше прав вони матимуть на кошти держави», — наголосив міністр.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com