Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«Чорних трансплантологів» випустили з СІЗО

Українських лікарів з Національного інституту хірургії й трансплантології імені Шалімова, які обвинувачуються у проведенні незаконних операцій з трансплантації органів, випустили з-під арешту на підписку про невиїзд.

Днями з СЗО випустили хірурга Владислава Закордонця і двох анестезіологів — Петра Зайченка і Ярослава Романіва, пише «Комсомольська правда в Україні».

За словами Закордонця, він пробув у СІЗО майже 2 роки.

«Я вже насидівся — 1 рік 9 місяців і 3 дні. Зараз треба надолужити втрачене, вирішити багато побутових і сімейних питань, чим й займаюся з ранку до вечора. Зустрічаюся із друзями й колегами по роботі в інституті, які, спасибі їм, не відвернулися, підтримували у важкий для мене час», — сказав лікар.

Він додав, що хоче якнайшвидше вийти на роботу.

«Дуже хочу знову оперувати, мене ж чекають пацієнти, але не знаю, коли зможу взятися до роботи. Готовий хоч зараз взяти скальпель і встати за стіл, але не будемо забігати навперед, мені ще треба бути присутнім на судовому засіданні», — сказав Закордонець.

Як відомо, на початку серпня 2010 року МВС заявило про те, що викрило діяльність транснаціонального угруповання, яке упродовж трьох років вербувало громадян України, Росії, Молдови, Білорусії й Узбекистану, перевозило їх в Азербайджан, Еквадор і Косово для трансплантації органів реципієнтам з Ізраїлю.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com