Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Тільки позитивні емоції

Напередодні закриття зимового сезону на гірському курорті села Мигове (Чернівецька область) відбулося перше всеукраїнське змагання журналістів з гірськолижного спорту.

Свою майстерність зі швидкісного спуску продемонстрували більше 20 учасників — представники Києва, Вінниці, Харкова, Кіровограда, Одеси, Чернівців, Київської, Донецької та Полтавської областей. Перше місце, показавши найкращий час у заліковому спуску, виборола журналістка вінницького обласного тижневика «Кур’єр» Тетяна Чуркіна. А оглядач редакції економічної інформації Укрінформу Валерій Барський став володарем спеціального призу змагань — «За волю до перемоги».

Попередньою підготовкою, тренуваннями журналістів-лижників й питаннями безпеки змагань опікувалися професійні спортсмени-інструктори гірськолижної та сноуборд школи «Каштан», котрі на постійній основі навчають новачків у цьому туристичному комплексі. Тож у підсумку змагань — жодної травми, тільки позитивні емоції.

До речі, гірськолижний курорт «Мигове», мабуть, наймолодший з усіх в Україні — йому всього 7 років від дня заснування. Проте за популярністю він вже вийшов на одне з перших місць серед подібних йому комплексів. Особливо курорт приваблює новачків, адже схили тут не дуже круті, що важливо для набуття досвіду та вироблення необхідних для катання навичок. Важливо й те, що до комплексу дуже просто добиратися — він розташований всього за 60 кілометрів від Чернівців, що неабияк важливо для туристів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com