Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Нова зачистка бізнесу?

Голова В «Свобода» Олег ТЯГНИБОК заявляє, що влада почала проти непідконтрольного їй бізнесу спецоперацію терору, шантажу і залякування під назвою «Супутник».

На цьому він акцентував під час прес-конференції в Луцьку в неділю, повідомляє прес-служба партії.

«За нашою інформацією, влада запустила спеціальну операцію терору проти бізнесу, який симпатизує націоналістам. Ця операція називається «Супутником», — сказав О. Тягнибок.

“Абсолютно усі представники бізнесу, які є членами або симпатиками В «Свобода», випробовують найжорсткіші репресії. Усіх їх зараз перевіряють податківці, пожежники, санепідемстанція, СБУ, прокуратура», — заявив лідер В «Свобода».

За його словами, на список узяті абсолютно усі комерційні структури, добродійні фонди, навіть громадські організації.

“Якщо до цих структур хоч мінімально причетні будь-які представники опозиції, зокрема В «Свобода», ці структури зараз же позапланово перевіряють, влаштовують провокації, виписують фантастичні штрафи», — відмітив О. Тягнибок.

Він повідомив, що «влада готується тероризувати усіх кандидатів від опозиції по мажоритарних округах, у тому числі через контрольовані ЗМІ».   

УНІАН

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com