Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Берлінська конференція ІСЕF-2011

Днями у Берліні відбувся найбільший міжнародний форум у сфері освітніх послуг — щорічна Берлінська конференція ІСЕF-2011. В ній взяв участь проректор з міжнародних зв’язків – генеральний директор Міжнародного відкритого університету МАУП Ігор Піляєв.

Серед учасників форуму, який регулярно проводиться вже понад 20 років, були близько двох тисяч представників освітніх, агентських, виставкових та консультаційних компаній з усього світу.

Берлінська конференція ІСЕFє унікальним майданчиком для зустрічей, обміну інноваційними ідеями та започаткування спільних освітніх проектів між різноманітними учасниками світового ринку освітніх послуг. У рамках форуму представник МАУП провів переговори з майже тридцятьма агентськими компаніями з 18 країн світу щодо набору іноземних студентів в Україну, а також до зарубіжних Центрів відкритої освіти МАУП. Особливий інтерес щодо направлення на навчання в Академію виявили компанії таких регіонів, як Балкани, Кавказ, Близький Схід, Північна та Тропічна Африка, країни Південно-Східної Азії. Також проведено переговори з представниками Іспанії та Латвії щодо спільних інноваційних проектів у галузі освіти. Крім того, відбувся обмін досвідом освітньої та маркетингової діяльності з представниками провідних маркетингово-агентських компаній з Італії, Британії, Канади, Угорщини, Литви тощо.

Вищезгаданий форум надав можливості для налагодження нових зв’язків та удосконалення маркетингової політики у сфері освітніх послуг.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com