Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ФУТБОЛ В МАУП

Днями в Академії пройшли змагання з футболу серед інститутів МАУП в рамках ІІ-ї спортивної студентської Спартакіади МАУП.

Студентська Спартакіада проходить в Академії вдруге: протягом  року студенти усіх інститутів, а також Економіко-правового технікуму при МАУП змагаються у семи видах спорту. Навесні пройшли турніри з баскетболу та аеробіки.

Цього тижня на спортивних майданчиках Академії вирували футбольні баталії.  Про те, як проходив і чим завершився турнір розповів директор Департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мирон Йосипович Ільницький.

— Цього року турнір проходив дуже активно і викликав ще більше зацікавлення серед студентської молоді, найбільш вдало виступали команди Інституту менеджменту та бізнесу, Інституту міжнародних відносин та Економіко-правового технікуму.  Однак всі інститути тренувалися, під час змагання відчувалася спортивна боротьба. Для студентів це дуже цікаво, вони змагаються, чекають на матчі, серед них престижно брати участь у спартакіаді, вони обговорюють між собою результати, намагаються прогнозувати, вболівають за своїх. Безперечно, це виховує спортивний дух і любов до спорту. Цього року футбольний турнір виграли наймолодші учасники – вихованці Економіко-правового технікуму при МАУП.

- Спортивні змагання серед студентів проходять досить давно?

— Перша Спартакіада проводилася у 1929 році у СРСР серед студентів раз на два роки. Це мобілізувало спортивний дух країни в період чотирирічного олімпійського циклу. Наша спартакіада також активізує спортивний дух вузу, у цьому ми рівняємося на світові універсіади. Наші студенти-спортсмени мають можливість працювати на результат, для цього є і матеріальна спортивна база і тренери, які завжди допомагають, і всілякі змагання, зокрема, всеукраїнського і світового рівня, де можна проявити себе.

— Ви задоволені результатами турніру?

— Я задоволений спор­тивною підготовкою студентів. Для такого економічного стану країни, який ми переживаємо зараз, ми тримаємося і робимо все можливе для спортивного розвитку студентів. І з боку дітей також я бачу прогрес, наприклад, зараз ніхто не курить на спортивному майданчику. Академія дійсно займається спортивним вихованням студентів, на відміну від багатьох інших вузів ми заряджаємо їх спортивною ініціативою. Крім того, навчальний процес — це обов’язково фізкультура, спортивні секції, змагання, ми не формально ставимося до цього, зберігаємо традиції спортивної школи і дбаємо про здоров’я дітей, чітко дотримуючись навчального процесу. Важливо, що і керівництво вузу нам допомагає і всіляко підтримує спортивні ініціативи, не шкодуючи на це коштів.

— Що б ви побажали студентам як спортсмен зі стажем і директор Департаменту фізичної культури та спорту МАУП?

— Студентські роки — це найбільш яскравий період їхнього життя, Я бажаю щоб вони не марнували студентські роки на тютюнопаління та алкогольні напої , а з користю використали цей час, займалися спортом, могли знайти себе, активно проводили своє дозвілля, включалися в спортивний тренувальний процес, а ми зі свого боку будемо активно їм допомагати, адже спорт – це життя.

Результати  змагання з футболу серед інститутів Академії в рамках ІІ-ї спортивної студентської Спартакіади МАУП:

І-е місце команда Економіко-правовий технікум при МАУП; 

ІІ-е місце команда  Інститут Права;       

ІІІ-е місце команда Інститут міжнародних відносин та лінгвістики;               

ІV-е місце команда Інститут менеджменту та бізнесу;

V-е місце команда Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій;

VІ-е місце команда Інститут соціальних наук.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com