Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Академія очима студентів

Ольга Сафонова — студентка МАУП та майбутній соціолог — впевнений творець свого майбутнього, переконана, що потрібно не просто мріяти, а докладати усіх зусиль до реалізації своїх мрій. Захоплення дівчини —  фотографія. Її роботи  вражають своїм креативним  та позитивним баченням світу.   

— Олю, розкажіть,  як Ви потрапили до МАУП?

— Мене зацікавила спеціальність «соціологія управління та піар», декілька моїх знайомих навчались також у МАУПі, тож я мала позитивні відгуки.

— Які були Ваші перші враження від першого курсу навчання в Академії?

— На першому курсі було дуже весело, в групі було 17 осіб, всі скоріш приходили не  стільки вчитися, скільки поспілкуватись один з одним, на жаль, пізніше нас залишилося тільки п’ятеро, але зараз я підтримую зв’язок з чотирма подружками, які вже не навчаються в Академії.

— Ким Ви будете за професією, це був свідомий вибір?

— Буду соціологом. Я не знала, ким я хочу бути, і мабуть досі ще вагаюсь у виборі свого життєвого шляху.

— Які відкриття Ви зробили для себе в Академії?

— Немає нічого неможливого! — це найбільше відкриття.

— Яким Ви бачите своє майбутнє?

—  Моє майбутнє — світле, позитивне, наповнене моїми реалізованими мріями і творчим потенціалом.

— Є дисципліна, яка Вас цікавить найбільше?

— Все залежить від викладача. Мені подобалась філософія, логіка, естетика, психологія, адже їх викладали Козачинська Вікторія Валеріївна і Пустовіт Олександр Віталійович. Також запам’ятався такий предмет, як «психологічні тренінги», це сприяло більш дружнім відносинам у групі і порозумінню.

— Чи є викладач, який зміг здивувати та зацікавити Вас найбільш?

 — Руслан Костянтинович Чорней  гарно володіє знаннями з предмету, має тонке відчуття гумору. Я впевнена, що усі студенти більше за все запам’ятали його шарм і мелодію на мобільному.

Подобається викладач Олександр Віталійович Пустовіт. Коли він проходить біля корпусу, ти не можеш не посміхнутися, він асоціюється з добротою та порядністю. Олександр Віталійович випромінює щось світле. Я щаслива, що зустріла таку прекрасну людину і чудового викладача.

— Про що Ви мрієте?

— Мрію багато подорожувати, мати сім’ю, бути успішною у своїй справі. Взагалі, я обрала собі шлях не просто мріяти, а реалізовувати свої мрії. Під лежачий камінь вода не тече. На все має бути терпіння, сила волі і позитивний настрій.

 

Олександр Тихоненко, студент І курсу Економіко-правового технікуму при МАУП

Обрати навчальний заклад — це завжди важливий крок, від якого залежатиме подальше життя кожного. Олександру Тихоненку, студенту першого курсу Економіко-правового технікуму при МАУП з цим вибором допомогли його батьки. Вони обрали Академію, упевнені, що цей вуз забезпечить хороший  рівень професійної підготовки та знання, які допоможуть у майбутньому міцно стояти на ногах, а ще потурбувалися про творчу реалізацію юнака у стінах Академії. Захоплення Олександра — це спів.

Про своє навчання та творчі досягнення у МАУП нам розказав Олександр Тихоненко. 

— Скажіть, як Ви потрапили до Академії?

— Це цікава історія, в якій дружина мого дяді порекомендувала МАУП, як хороший навчальний заклад, про який дізналася від друзів. Ще одним фактором, який зіграв на користь Академії, було те, що я мешкаю неподалік Академії.

Взагалі я хотів вступати до Естрадно — циркового коледжу, але батьки зауважили на це тим, що це несерйозно і мені потрібна хороша робота зі стабільним заробітком. Спочатку я думав, що навчання в Академії буде не цікавим, там не будуть навчати вокалу. Але батьки дізналися на сайті вузу про, те що в Академії є ансамблі, студії та викладачі з вокалу, де я зможу розвиватися в цьому напрямку, і запевнили, що мені буде цікаво, тож я вирішив погодитися з їхнім вибором, про що я жодного разу не пошкодував.

— Коли Ви усвідомили, що МАУП дійсно Ваше місце навчання?

— Усвідомлення прийшло, коли за час навчання заробляв хороші оцінки, показав, що я володію матеріалом. Вчителі дуже тепло і приязно ставляться до мене.  Ще зрозумів, що це моє місце, коли почав виступати на сцені, це надихало мене, особливо, коли я бачив віддачу від глядацького залу.

— Можете порівняти навчання у школі та у технікумі. Де навчатися комфортніше?

— В принципі і там, і там було дуже хороше ставлення викладачів, я виступав на сцені, і це мені дуже подобалося. В МАУП краща навчальна база, на більш високому рівні організація навчання. 

— Які були Ваші перші враження від знайомства з Академією?

— Я вважав, що це проста школа, яка просто дає професійно орієновані знання, що мені буде тут сумно. Але згодом я потоваришував з дівчатами та хлопцями, мені сподобався професорсько-викладацький склад Академії, навчальні предмети і мені стало цікаво навчатися, слухати вчителів та спілкуватися з моїми однокурсниками. В школі відчувалася монотонність у викладанні, а у технікумі дуже позитивно і жваво сприймається навчальний процес.

— Який чи які предметі Вам подобаються найбільше? І чому Ви обрали саме менеджмент?

— Дуже цікаво проходять пари з зарубіжної та української літератури, історії.

Батьки допомагали мені зорієнтуватися з вибором майбутньої професії менеджера. У школі я вивчав англійську та французьку мову, а в МАУП на високому рівні  викладаються ці предмети. Знання іноземних мов — це додатковий плюс. Так я обрав професію менеджера.

— Які відкриття в Академії Ви зробили для себе?

— Я не думав, що в МАУП так багато уваги приділяють культурному життю студентів, влаштовуючи такі великі конкурси, як «Танці з викладачами», «Мотив для двох», «Артпалітра» та інші. В школі було простіше проведення святкових заходів. Мені сподобався професійний рівень ставлення до цих конкурсів та до мистецтва загалом.

— Які свої захоплення Ви змогли  продовжити в Академії?

— Раніше я співав у хорі, тепер я продовжую своє навчання вокалу, але вже естрадного. Я вдячний викладачу вокалу Крістіні Сафоновій, вона мені багато в чому допомогла, тепер я впевненіше почуваю себе на сцені. Я відчуваю прогрес у розвитку своїх вокальних здібностей.

— Ким Ви себе бачити в майбутньому? 

— Моя родина завжди прагнула, щоб у мене була хороша та перспективна професія, яка принесе мені фінансовий достаток. А що стосується мене, то мені звичайно хочеться виступати на сцені, їздити на фестивалі, але я вважаю, що це можна поєднувати.

— А Ви не думали піти на українські співочі кастинги?

— Так, я з друзями інколи ходжу на такі прослуховування, бо це дуже хороший досвід, особливо, коли працюєш на камеру. Спочатку це лячно, але потім розслабляєшся, співаєш і професіонали висловлюють свої враження від співу. Я розумію, що я ще молодий, щоб брати участь у таких шоу, і мені ще багато чого потрібно вивчити.

— Які мінуси та плюси навчання в Академії?

— Мінусом є те, що на першому курсі ми навчаємося  по суботах. Я вже звик до цього, але спочатку було дуже не комфортно.

Плюсів звичайно більше і одним із найголовніших є рівень викладання матеріалу. Захоплюєшся розповіддю вчителя і в голові виникають картинки, образи, за допомогою яких краще все запам’ятовується.

— Чи знайшли Ви друзів в Академії?

— Ще таких справжніх друзів немає, але є багато товаришів. Оскільки у групі лише 5 хлопців, то спілкуюсь більше з дівчатами, особливо з Віолою Каджа. Вона мені дуже допомогла у виступі на конкурсі «Містер МАУП”.

— Як Ви погодилися на участь у конкурсі «Містер МАУП?

— Спочатку я дуже не хотів, вважав, що це буде дуже складно, але мене підтримала  заступник директора ЕПТ з виховної роботи Світлана Іванівна Прокопенко. Я повірив у свої сили і пішов змагатися у цьому конкурсі. Для мене ця участь стала величезною перемогою, і по-перше, над самим собою, яка дала мені  досвід, розуміння і віру в те, що талант є і його потрібно  розвивати, і підтвердження цьому моє друге місце на конкурсі.

— Про що Ви мрієте?

— Хочу й надалі виступати, але вже на більших сценах, отримати хорошу освіту, знайти стабільну роботу. Хочу досягти у житті висот та дати моїй майбутній сім’ї затишок та комфорт, але не втратити моральних цінностей.

За рік навчання у технікумі Олександр показав себе як здібний та старанний студент, а також талановитий та  харизматичний юнака, який яскраво виступав на різних святкових заходах МАУП.

Бажаємо Олександру великих досягнень  як у  професійному розвитку, так і на співочих теренах.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com