Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Літатимуть на біопаливі

З 15 липня, літаки авіакомпанії Lufthansa на рейсі між Гамбургом і Франкфуртом літатимуть на суміші з біопалива і звичайного гасу.

Таким чином, німецький перевізник стане першою авіакомпанією світу, яка запустить регулярні рейси на альтернативному паливі.  У один з двигунів літака Airbus A321 (200 місць) подаватиметься суміш, на 50% що складається з біопалива, на 50% — з гасу. Другий двигун лайнера повністю працюватиме на гасі. Таким чином Lufthansa хоче спочатку порівняти роботу двигунів за однакових умов роботи.

Як повідомляє Guardian з посиланням на заяву авіакомпанії, перевізник впродовж півроку доведе число щоденних рейсів на біосуміші до 28. В основному, це будуть короткі рейси (близько 50 хвилин) між містами Німеччини. Згідно з розрахунками компанії, 1200 рейсів на суміші біопалива і гасу дозволяє заощадити 1500 тонн викидів парникових газів в атмосферу.

 Нагадаємо, днями компанія KLM обіцяла частково перейти на запрвку літаків на біопаливом з рослинної олії. Перший її лайнер на біопаливі повинен піднятися в повітря наступного року.

Про частковий перехід на біопаливо із сміття в майбутньому обіцяла перейти і італійська Alitalia.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com