Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НЕ ПОГЛИНУТЬ?

Міністр палива та енергетики Юрій Бойко виключає поглинання НАК «Нафтогаз України» і його банкрутство.

Про це повідомляє агентство «ЛІГАБізнесІнформ» із посиланням на прес-службу Мінпаливенерго.

Бойко підкреслив, що будь-яка співпраця з російськими партнерами буде відбуватися лише на паритетних засадах з урахуванням національних інтересів України.

«Дуже багато політичних спекуляцій сьогодні на цю тему. І я вважаю, що всі проекти, які ми починаємо, корисні для нашої держави. Вони всі, за дорученням нашого Президента, проводяться тільки на паритетних засадах і тільки з урахуванням наших національних інтересів. І ніякого поглинання в будь-якій сфері — в газовій, в ядерній, не буде» — наголосив він.

Міністр також підкреслив, що зараз немає загрози банкрутства НАК «Нафтогаз України».

«У нас дійсно була важка ситуація … Проблеми, звичайно, є, це зрозуміло, але таких, які б створювали загрозу для «Нафтогазу», або для нашої держави — таких проблем немає», — підкреслив Бойко.

Як повідомлялося, об’єднати «Газпром» і «Нафтогаз» на зустрічі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим наприкінці квітня запропонував глава уряду РФ Володимир Путін.

Українська сторона назвала цю пропозицію «експромтом» російських колег і не дала на ньеї конкретної відповіді.

Згодом президент Віктор Янукович заявив, що поєднувати дві паливні компанії можна лише у форматі 50 на 50 і відзначив, що таке об’єднання йому здається малоймовірним.

Нещодавно глава Адміністрації Віктора Януковича Сергій Льовочкін підкреслив, що українська влада поки не зацікавлена в об’єднанні «Газпрому» і «Нафтогазу».

За словами чиновника, таке злиття навряд чи стане економічно вигідним.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com