Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ТВОРЧА ПОЇЗДКА ДО ЯЛТИ

На початку травня народний ансамбль танцю «Перлина» МАУП здійснив творчу поїздку до Ялти. На запрошення управління культури Ялтинської адміністрації та організаторів концерту основний склад ансамблю відвідав сонячний Крим. Наші яскраві танцюристи представили чотири сольні концерти. Яскраві спогади, враження від виступів, емоції глядачів залишилися у серцях учасників ансамблю. Розповідає художній керівник ансамблю танцю «Перлина» Андрій Науменко: «Перший наш виступ відбувся 3-го травня, ми стартували з сольним концертом у готельно-ресторанному комплексі «Ялта-Інтурист». Серед глядачів — багаточисельна аудиторія іноземців, які захоплено аплодували та раділи побаченому. 8 травня «Перлина» МАУП взяла участь в урочистому відкритті кубку світу «Формула 1» (змагання з гонок на моторних човнах). Ансамбль, своїми танцями, представляв національну культуру України. Також в цей день «Перлина» показала свої танцювальні номери на гала-концерті ІХ міжнародного конкурсу «Нові зірки танцю». Для участі ми були запрошені як володарі гран-прі цього конкурсу минулого року і як почесні гості відкривали цей захід. На день Перемоги, 9 травня, ми давали концерт на набережній Ялти. Серед глядачів дійсно було багато ветеранів.

Серед професійних колективів та зірок естради ми були єдиними непрофесіоналами. Але це лише підбадьорювало нас, щоб виступити якнайкраще. Вже сам факт участі серед відомих зірок свідчить про високий рівень нашої роботи.

Під час цієї поїздки у нашому ансамблі дебютували чотири учасники — студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це — Євгеній Мошнянко, Антон Азорський, Катерина Громова, Дмитро Куц, які вперше вийшли на велику сцену. Взагалі, подібні концерти мають велике значення для ансамблю як колективу, так і кожного з учасників. Велика сцена, значна кількість глядачів, складні умови виступу — все це значно впливає на творче зростання колективу.

Весь склад ансамблю висловлює щиру вдячність керівництву Академії за надану допомогу і сподівається, що ансамбль і надалі буде гордо нести ім’я МАУП на різноманітних сценах України і поза її межами».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com