Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

30 ДНІВ ДО БЮДЖЕТУ

Президент України Віктор Янукович дав уряду 30 днів для формування бюджету на 2010 рік.

«Соціальні виплати — це невідкладна справа, яка має бути відображена в бюджеті», — зазначив Янукович під час зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Крім того, Президент України також обговорив з прем’єр-міністром термінові заходи, які приймаються на виконання указу про попередження можливих затоплень територій.

«Зараз, коли ще мороз на вулиці, ми повинні зробити все для допомоги людям під час повеней, яких, згідно з прогнозами, не вдасться уникнути в декількох регіонах», — сказав Янукович.

У свою чергу прем’єр-міністр поінформував Президента про перші результати внутрішнього аудиту — про стан справ в Державному казначействі, Пенсійному фонді. Янукович також доручив підготуватися до міжнародного аудиту стану справ у країні.

Також Азаров запевнив Президента, що зарплати і пенсії бюджетникам будуть виплачені вчасно і в повному обсязі.

Крім того, на зустрічі йшлося про допомогу, яку держава повинна надати селу під час весняно-польових робіт. Зокрема, Президент України наголосив на важливості надання фермерам дешевих кредитів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com