Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ

Кандидат на пост Президента України, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що вона, як і прості громадяни, не може довести істину у суді. Про це вона заявила на брифінгу.

«Те, з чим стикається сьогодні кожен громадянин нашої держави, — неможливість захистити свої права у суді, так само і я як кандидат в Президенти зіткнулася саме з такою машиною, яка працює далеко не на принципах правосуддя», — сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що Вищий адміністративний суд України відмовив у прямій трансляції засідання по радіо і телебаченню, тому що «не хотіли, щоб країна і світ бачили, які докази ми надавали, які документи ми пред’являли суду, які аргументи висловлювала наша сторона», передає УНІАН.

На думку Тимошенко, якби велася пряма трансляція засідання суду, кожному громадянинові було б зрозуміло, що «Янукович — не Президент України».

«Враховуючи таке ставлення суду до з’ясування істини, враховуючи, що суд по суті відмовляється враховувати цю істину, сьогодні на ранковому засіданні ВАСУ я відкликала свій позов», — сказала Тимошенко.

Нагадаємо, кандидат у Президенти, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відкликає позов до ЦВК у Вищий адміністративний суд України щодо оскарження результатів президентських виборів. «Ми не бачимо сенсу у подальшому розгляді позову і, з урахуванням формального розгляду судом представлених нами доказів, ми відкликаємо свій позов», — заявила Тимошенко у суді в суботу.

Нагадаємо, що 14 лютого Центральна виборча комісія оголосила переможцем президентських виборів лідера Партії регіонів Віктора Януковича. Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича на виборах Президента і подала скаргу до ВАСУ.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com