Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

БЕЗ ПАНІКИ

Якщо ви застрягли на автомобілі в снігу, не піддайтеся паніці і спробуйте спочатку вибратися самостійно.

Спершу з’ясуєте, в чому причина припинення руху. У 90% випадків або автомобіль «сів на черево» і колеса просто не мають зчеплення з дорогою, або автомобіль уперся бампером в замет і не може його подолати.

У таких випадках допоможе лопата або будь-який шматок дошки, палиця, якою потрібно видалити, зірвати перешкоду або сніг з-під днища автомобіля.

Потім потрібно підкопати сніг під передніми і задніми колесами. Тільки після цього можна намагатися поволі рушити назад.

Коли колеса очищені від снігу, підкладете під колеса камені, дошки, автомобільні килимки, вирівняйте передні колеса, щоб вони чинили малий опір руху, слабо натискайте на педаль газу, здій­снюйте малі обороти, плавно включайте зчеплення, злегка притримуючи в кінці. Розгойдайте автомобіль назад і вперед, щоб утрамбувати колію.

Якщо ж такі заходи не дають результату, спробуйте покликати на допомогу водіїв інших авто, пішоходів і т.п. Якщо ви потрапили на автомобілі в сніжну бурю, не панікуйте і викличте рятувальну службу, допоки не замерз мобільний.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com