Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Уже й нігерійці піратствують...

У порту Лагос у Нігерії пірати вчинили напад на балкер «Сільвретта», екіпаж якого складається з 23 українців і росіян. Про це повідомив редактор «Морского бюллетеня» Михайло Войтенко з посиланням на власні джерела.

Як повідомив Войтенко, вчора, «приблизно о 22:10 (21:10 за Києвом) на великій швидкості до судна наблизився човен з 9 неграми на борту».

Пірати пограбували судно і побили членів екіпажу.

«Внаслідок цього 9 членів екіпажу отримали серйозні поранення. Був спустошений сейф капітана, особисті речі і цінності членів екіпажу украдені. Всі засоби зв’язку на навігаційному містку знищені. О 24:00 (23:00 за Києвом) пірати, наказавши не вживати жодних заходів, залишили заручників на містку і зникли на човні в невідомому напрямку», сказано в повідомленні.

Як зазначив Войтенко, «Сільвретта» ходить під прапором Швейцарії.

Нагадаємо, у полоні сомалійських піратів ще із травня перебуває судно «Аріана» з 24 українцями на борту. Недавно західні інформаційні агентства поширили інформацію про звільнення «Аріани», проте вона не підтвердилася.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com