Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Народні аматори

Днями у МАУП відбулося урочисте вручення посвідчення «Народного аматорського колективу» за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, високий художній рівень та виконавську майстерність ансамблю танцю «Перлина» Міжрегіональної Академії управління персоналом.

У церемонії взяли участь завідуюча сектором хореографії міського центру народної творчості культурологічних досліджень Наталія Вікторівна Семенова, заслужений працівник культури України, доцент кафедри Хореографії університету імені М.Драгоманова, головний балетмейстер українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» Григорій Львович Воронов та проректор з виховної роботи та довузівської підготовки МАУП Людмила Федорівна Біжик. Отримав нагороду художній керівник ансамблю танцю «Перлина» Андрій Олександрович Науменко разом з учасниками творчого колективу.

У травні цього року ансамбль танцю «Перлина» (МАУП) успішно пройшов атестацію на отримання звання «Народного аматорського колективу». Більшість учасників танцювального колективу є студентами МАУП, тож за їхній виступ вболівали не лише художній керівник Андрій Науменко, але й вся Академія.

Програма конкурсного виступу танцювального колективу складалася із дванадцяти номерів, які були представлені у режимі нон-стоп. Цікаво, що ансамбль «Перлина» був єдиним колективом, який працював у такому форматі, чим юні танцюристи вразили суддівську комісію.

Підготовка до цього виступу проходила дуже ретельно, про що свідчили результати виступів. Ансамбль був представлений у всьому складі, кожен з учасників якого танцював з душею і для душі, відповідно до гасла колективу.

За одностайним рішенням суддівської комісії, ансамбль танцю «Перлина» показав відмінний результат і рішенням головного управління культури та мистецтв КМДА ансамблю було присвоєне звання «Народного аматорського колективу».

Управлінський вищий навчальний заклад Міжрегіональна Академія управління персоналом допомагає студентам розкрити свої таланти завдяки роботі різноманітних театральних студій, гуртків тощо. Вже четвертий рік поспіль ансамбль танцю «Перлина» є візитною карткою Міжрегіональної Академії управління персоналом завдяки своїм високим досягненням у сфері танцювального мистецтва. Особливістю цього танцювального колективу є те, що він спеціалізується на народних танцях, які є найближчими та найприроднішими для людини.

Тож вітаємо «Перлину» з черговим успіхом і бажаємо нових перемог і творчих злетів!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com