Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

До нас їде посол США

Комітет зі закордонних справ Сенату США схвалив кандидатуру Джона Теффта, запропоновану президентом Бараком Обамою, на посаду надзвичайного і повноважного посла США в Україні. Про це повідомляють на офіційному сайті Сенату США.

«Якщо мою кандидатуру підтримають, я зосереджуся на подальшому розвитку стратегічних відносин між США та Україною», — сказав Теффт під час слухань у Комітеті, повідомляє УНІАН.

Під час свого представлення Теффт зауважив, що економічне процвітання України залежить від реформування енергетичного сектора. «У цьому і США, і Європа готові допомогти», — додав він.

Теффт наголосив, що Україна є однією з найбільш вільних і демократичних держав у пострадянському просторі. Він також наголосив на особливій ролі України у створенні європейської системи безпеки, а також у розвитку партнерських відносин з НАТО.

«Україна розробила щорічну національну програму співпраці з НАТО, і ми підтримуємо майбутнє членство України в НАТО, якщо буде зроблений такий вибір», — заявив Теффт.

При цьому він нагадав, що перебуває на дипломатичній службі 38 років, довго працював у дипломатичних місіях США у країнах Східної Європи, зокрема, у Литві, Грузії та Росії. Джон Теффт одружений, має двох доньок.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com