Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

М’ясом ще можна поторгувати

Верховна Рада України відтермінувала до 1 січня 2015 року заборону на реалізацію на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного закону в цілому «Про внесення зміни до пункту 1 розділу ХІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» проголосували 416 народних депутатів з 437, зареєстрованих в сесійній залі.

(Раніше передбачалося, що заборона на продаж на ринках м’ясо-молочних продуктів власного виробництва почне діяти з 1 січня 2010 року. Ухвалення цього закону необхідно було для вступу України до Світової організації торгівлі — УНІАН).

Разом із цим Кабінету міністрів України передбачається доручити у тримісячний термін розробити та затвердити державну програму утворення та відкриття пунктів закупівлі молока та боєнь (забійно-санітарних пунктів) тварин, що утримуються в господарствах населення, а також щорічно передбачати фінансування заходів відповідної програми у проекті державного бюджету.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com