Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Lexus і криза

Здавалось би, коли в країні економічна криза, державні структури повинні обмежити себе в закупівлі таких предметів розкоші, як престижні службові автомобілі.

В принципі, таке обмеження є бажаним і під час благополуччя і процвітання. Але під час кризи такі покупки просто недопустимі. Тим паче, якщо це робить державна структуру, що не вилазить з боргів. Мова в даному випадку про Державний комітет з державного матеріального резерву. Адже, як з’ясував «Обоз», на початку цього року, в самий розпал економічної кризи, все керівництво цього комітету пересіло на новенькі автомобілі. Держкомрезерв має центральний офіс на вулиці Пушкінській, в центрі Києва, де щільна забудова не дозволила їм зробити закриту для цікавих очей парковку. Отже, всю виставку автомобілів керівництва Держрезерву можна побачити просто на тротуарі перед парадним входом. Там журналіст «Обозу» і звернув увагу на велику кількість службових автомобілів Держкомрезерву, нові моделі та престижні марки. Коли ж журналіст «пробив» в базі ДАІ номери припаркованих біля Держкомрезерву автомобілів, то був взагалі вражений — переважна кількість цих авто була зареєстрована на ДП «Ресурспостач» у січні 2009 року.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com