Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Меркель у Афганістані

Канцлер ФРН Ангела Меркель прибула у понеділок з неоголошеним візитом до Афганістану, повідомляє уряд Німеччини, передає РИА «Новости» з посиланням на Associ­ated Press.

За інформацією неназваного джерела в уряді ФРН, Меркель відвідує в Афганістані місця дислокації збройних сил Німеччини. Це другий візит Меркель до цієї країни з 2007 року.

Німецький військовий контингент в Афганістані, який розташовується переважно на півночі країни, налічує зараз 3800 людей. При цьому там зараз є 700 німецьких військовослужбовців. За підсумками саміту країн-членів НАТО, що завершився в неділю, низка країн, зокрема Німеччина, вирішили направити до Афганістану додаткові війська для підтримання безпеки під час намічених на серпень президентських виборів і навчання афганських військовослужбовців.

За даними прес-служби президента США Барака Обами, додаткове з’єднання складатиметься з 3 тисяч людей, куди увійдуть 900 британських солдатів, 600 військовослужбовців з Німеччини, 600 — з Іспанії. Вони гарантуватимуть безпеку на виборах. Ще 1400-2000 вій­ськовослужбовців буде задіяно у 70 підрозділах, сформованих для навчання афганської армії.

Раніше Обама ухвалив рішення додатково направити до Афганістану 4 тисячі військових інструкторів для підготовки афганської армії та сил безпеки.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com