Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Севастополь без грошей

Заборгованість під­при­ємств Чорноморського флоту Російської Федерації перед Головним управлінням Пенсійного фонду України в Севастополі сктановить вже половину загальноміського боргу. Про це заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин на апаратній нараді, передає УНІАН.

Він повідомив і про те, що будівельне управління (Будівельне управління ЧФ РФ, яке ще з минулого року є найбільшим у місті боржником до ПФУ) взагалі можуть скасувати. «Є інформація, що наприкінці квітня підприємство ліквідують, а борги залишаться», — сказав Куніцин.

Він також повідомив, що в Будівельному управлінні і на 13-му заводі Чорноморського флоту борг із зарплати перевищує 7 млн грн.

При цьому він наголосив, що це вже не політика, це наші люди, севастопольці, їхні сім«ї, їхній добробут. «Ситуація, як мовиться, виходить за рамки, і потрібно задіювати всі важелі», — зауважив Куніцин.

У свою чергу, начальник Головного управління ПФУ в Севастополі Тетяна Кра­вцова повідомила, що ситуація з боргами з відрахувань до Пенсійного фонду Будівельного управління і ряду інших під­приємств Чорноморського флоту Росії так і не зрушилася з «мертвої точки».

За її словами, «цією проблемою в Україні вже займаються два міністерства — праці та соціальної політики і МЗС».

«Будівельне управління ЧФ РФ заборгувало 4 мільйони гривень до Пенсійного фонду, є борги 13-го заводу. Вже і телеграми надсилали, і Київ з Москвою спілкується, але борги ніхто не погашає», — сказала Кравцова.

Як відомо, про заборгованість ЧФ РФ перед Пенсійним фондом інформував у березні голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний. Планувалося, що лист з нагадуванням про борг Чорноморського флоту Російської Федерації у 3,5 млн грн найближчим часом буде направлений уряду Російської Федерації.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com