Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Без даху над головою

За офіційними даними ООН, в результаті військової операції Ізраїлю в секторі Газа зруйновано близько 4 тисяч будинків, без даху над головою залишилися понад 50 тисяч жителів.

Крім того, ООН попереджає, що 400 тисяч осіб не мають доступу до питної води. Влада Ізраїлю заявляє, що найближчим часом на територію сектора буде пропущено колону із 143 вантажівок з гуманітарною допомогою і пальним. У понеділок увечері представник Міжнародного комітету Червоного хреста заявив, що до Гази направляється 10 машин швидкої допомоги з додатковим запасом ліків та медичного обладнання. Нагадаємо, учора повідомлялося, що Ізраїль має намір, якщо не виникне надзвичайних обставин, вивести свої війська з сектора Газа до інавгурації новообраного президента США Барака Обами, яка відбудеться 20 січня. За даними палестинської влади, в ході ізраїльської операції загинули близько 1300 палестинців; з ізраїльської сторони втрати склали 13 осіб. Представники ХАМАСу заявили, що втратили убитими лише 48 бойовиків.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com