Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«Крокуйте вперед»

Ректор МАУП Микола Головатий привітав студентів та викладачів з новорічними святами.

- Микола Федорович, розкажіть будь-ласка як Міжрегіональна Академія управління персоналом готується до новорічних свят?

Повинен зазначити, що у нас є всі підстави гідно завершити 2008 рік і переходити на нову сторінку розвитку. Попри будь-які труднощі, які пов’язані із демографічною ситуацією та можливістю поєднувати вузи, ми повністю скомплектували перший курс ліцензійного обсягу, а це свідчить про те, що популярність Академії на досить високому рівні серед інших недержавних закладів освіти. Ми підготували високий рівень матеріалів, навчальних планів, програм і ввійшли в новий навчальний рік з вересня місяця надзвичайно потужними. Академія завершила цілий ряд наукових проектів, які були пов’язані з розглядом таких проблем як діалог цивілізації, православні духовні цінності і їх значенням у формуванні особистості, те, що стосується голодоморів України. По цих акціях було завершено три наукових проекти. Напередодні новорічних свят буде проведено ряд традиційних акцій соціального, виховного значення – це благодійна акція в день святого Миколая «Діти МАУП – дітям сиротам», зимовий бал, вечір спортивної слави та інші.

- Серед зимових свят – День Святого Миколая – свято добра і єднання. Як відзначають цей день студенти МАУП?

Я з великим задоволенням хочу навести декілька прикладів, які засвідчують, що ми, дійсно, дотримуємось православних свят, запроваджуємо виховну роботу на засадах консерватизму, виховуємо молодь у дусі православ’я. На початку навчального року ми відкрили на теренах Академії каплицю на честь собору дванадцяти апостолів. До Дня Святого Миколая Академія – студенти, викладачі, співробітники - готує акцію «Діти МАУП – дітям сиротам» - це привітання дітей сиріт в дитячому будинку у місті Березань Київської області, куди буде відправлено одяг, іграшки, кошти та інші необхідні речі. Крім того, студенти МАУП поїдуть туди зі святковою концертною програмо, підготовленою спеціально до цього свята силами творчих студій Академії.

- Розкажіть, будь ласка, як підтримуються народні традиції в МАУП? Чи дійсно Ви вважаєте, що поєднання навчальної і виховної роботи є необхідною умовою загального благополуччя особистості?

Дійсно, в Академії проводиться комплексна виховна робота, яка заслуговує на всіляке поширення серед студентського загалу. З початку нового року ми провели цілий ряд цікавих акцій – фестиваль «Арт-палітра», культурологічні клуби, які діють на теренах Академії, це і заходи по поширенню української мови,  і святкування Покрови Пресвятої Богородиці та багато інших. На мою думку, виховна робота, яка проводиться в Академії залишає у душах молодих людей багато позитивних вражень. Поряд з формуванням професійних якостей спеціаліста важливо формувати душу, світогляд, все те, без чого не буде соціально-активної людини, яка здійснить нові перетворення у нашій державі.

- Шановний Миколо Федоровичу, маєте нагоду привітати студентство з новорічними святами і початком сесії. Чого, насамперед, бажаєте?

В переддень Дня Святого Миколая хочу побажати, щоб святий Миколай кожному під подушечку поклав щось цікаве та приємне. Звичайно, хтось, отримає різочку за свої «заслуги», але, сподіваюсь, таких буде не багато. Напередодні нового року бажаю всім щастя та добра, набратись терпіння, щоб пережити ці тяжкі життєві моменти. Крокуйте вперед незважаючи ні на що. Будьте здорові! Нехай вас усіх Бог береже!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com