Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СБУ проти шпигунів

Служба безпеки України порушила кримінальну справу з розслідування впливу на концерн «ЄДАПС» якогось Юрія Сидоренка, підозрюваного у зв’язках зі спецслужбами інших країн і розшукуваного низкою держав, заявив заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Борис Соболєв.

«Із сьогоднішнього дня СБУ порушила кримінальну справу, працюють інші правоохоронні органи, інші спецслужби», - сказав Соболєв на брифінгу в понеділок у Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він відзначив, що в рамках справи перевіряється «чи правда, що «ЄДАПС» контролюється з-за кордону фігурантом кримінальних справ Юрієм Сидоренком, що має зв’язки зі спецслужбами інших країн».

Соболєв проінформував, що в рамках кримінальної справи перевіряються підстави для створення концерну «ЄДАПС» і передачі йому низки державних підприємств, таких як центр персоніфікації громадян України.

Соболєв відзначив, що кримінальна справа порушена за фактом розголошення документів, виданих за підсумками засідання РНБО, яка розглянула зловживання в сфері виробництва й обороту бланків суворої звітності.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com