Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

На допомогу вітчизняному автопрому

Проект № 3430 депутата Королівської передбачає збільшення норми амортизації основних засобів, скасування ввізного мита на комплектуючі з виробництва автомобілів і продовження Закону «Про розвиток автопромисловості» до кінця 2013 г.

Другий Законопроект № 3379 депутата Терьохіна спрямований на збалансування негативного зовнішньоторговельного сальдо країни. Він передбачає можливість встановлення Кабміном додаткових ставок ввізних мит на деякі імпортні товари, в тому числі автомобілі. Ставки вводяться терміном на 6 місяців (з можливістю продовження ще до 6 міс.) У разі, якщо імпорт товарів витісняють товари внутрішнього виробництва. Зокрема, для автомобілів пропонується ввести додатково мито 12%, що в сумі з існуючою 10-відсотковою складе 22%. Законопроекти будуть винесені на остаточне затвердження парламенту на цьому тижні і можуть вступити в силу до кінця 2008 року.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com