Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Nissan Motor може придбати 20% акцій Chrysler

За неофіційними даними, японський автовиробник Nissan Motor має намір придбати 20% американської компанії Chrysler і включити її до альянсу з французькою Renault SA.

Говорять також, що пропозицію Nissan вже вивчає інвестиційна компанія Cerberus Capital Management, якій належать 80% Chrysler, повідомляє autonews.ru. Згідно з іншими джерелами, Cerberus як і раніше схиляється до укладення оборудки з американським автовиробником General Motors Corp. Представники Nissan не прокоментували дану інформацію. Відзначимо, що Chrysler і Nissan Motor вже укладали ряд угод по спільному виробництву. Так, в квітні ц.р. компанії уклали угоду, за умовами якої Nissan Motor вироблятиме малолітражні легкові автомобілі, розроблені Chrys­ler. Автомобілі, вироблені на території Японії, продаватимуться на ринках США, Європи і інших країн. Продажі почнуться в 2010 році. Chrysler у свою чергу займеться виробництвом повнорозмірних пікапів за технологією Nissan Motor. Виробництво автомобілів відбуватиметься на території США і Мексики. Продаж пікапів планується почати в 2011 році на території США.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com