Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Перші серед перших

Економіко-правовий технікум здобув першість у футбольній лізі МАУП серед першокурсників.

Традиційно МАУП приділяє значну увагу спортивному вихованню студентства. Зокрема значного розвитку набули ігрові види спорту, які розвивають молодь не лише фізично, але і виховують у них командний дух, почуття згуртованості та колективізму. Минулого тижня у МАУП відбувся чемпіонат з футболу серед першокурсників. У турнірі брали участь команди всіх підрозділів Академії. Команди були поділені на дві підгрупи по три команди в кожній підгрупі. Змагання відбувалися згідно правил змагань федерації футболу України.

Результати попередніх ігор першості МАУП 2008 року І підгрупи були такими: І місце зайняла команда Інституту права ім. князя Володимира Великого; ІІ сходинку посіла команда Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги; ІІІ позиція дісталась Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса.

Друга підгрупа розділила місця таким чином: І — Економіко-правовий технікум при МАУП; ІІ — Інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва; ІІІ — Інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького.

Фінальна гра чемпіонату МАУП з міні-футболу відбулася в п’ятницю. У результаті ігор команд двох підгруп місця розподілились таким чином: 1 — місце — Економіко-правовий технікум при МАУП; 2 місце — Інститут права ім. князя Володимира Великого; 3 місце — Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги; 4 місце — Інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва; 5-6 місця поділили команди Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса та Інститут менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького.

Вже другий рік поспіль наймолодша команда Економіко-правового технікуму при МАУП займає перше місце.

 

Прес-служба МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com