Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Крок уперед

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко вважає, що визнання Європарламентом Голодомору злочином проти людства є лише першим кроком, і хоче підтримки України Євросоюзом в Генеральній асамблеї ООН.

Про це говориться в його інтерв’ю виданню European Voice. «На сьогодні це добре — назвати це злочином проти людства. Це — перший крок», — сказав міністр. «Другий крок — визнання Голодомору геноцидом буде в майбутньому. Разом з інформацією і знаннями про цю подію це стане очевидним для всіх», — додав Огризко. Міністр також відмітив, що Україна сподівається на підтримку Європейського Союзу в переконанні Генеральної Асамблеї ООН в необхідності визнання Голодомору злочином проти людства або геноцидом. Українська пропозиція вже двічі була заблокована в ООН Росією, у зв’язку з чим міністр виразив нерозуміння позиції Москви. «Це не проти Росії, це дійсно проти комуністичного режиму в Радянському Союзі того часу», — сказав Огризко. Як повідомлялося раніше, 23 жовтня Європарламент визнав Голодомор злочином проти людства і виразив співчуття українському народові.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com