Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Нас рекламуватиме CNN

Найближчим часом інформацію про сучасну Україну, про її можливості, красу та самобутність побачать жителі більш ніж 150 мільйонів осель в цілому світі, повідомили у прес-службі телеканалу.

Перша хвиля кампанії, яка розпочалась 10 листопада і триватиме 7 тижнів, присвячена туристичному потенціалу України і передбачає 300 виходів в ефір CNN International рекламного відеоролику «Україна. З красою, ваша». В майбутньому також плануються розміщення подібних матеріалів, які будуть присвячені різностороннім аспектам сучасної України, а також її історії.

В коментарі для прес-служби CNN International, міністр культури і туризму України Василь Вовкун заявив, що «Україна — це справжній прихований скарб спільної Європейської культурної спадщини. Україна — це краса тисячолітньої історії, краса унікальної природи, краса справжньої щирості і гостинності нашого народу. Нашим спільним з CNN проектом, ми б хотіли від усього серця щиро запросити весь світ до нас у гості і збагатити своє відчуття краси».

Як заявив Геннадій Курочка, керівний партнер компанії CFC Consulting, ексклюзивного представника CNN International в Україні, дана інформаційна кампанія відкриває нову еру присутності України в глобальному інформаційному просторі. З цієї миті Україна буде самостійна і цілеспрямовано формувати свій імідж в світі за допомогою такого могутнього інформаційного ресурсу як CNN International.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com