Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«Майбутнє України в наших руках»

Юрій Мірошниченко днями був гостем Дискусійного клубу Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Гість Дискусійного клубу МАУП Юрій Мірошниченко — один з найяскравіших сучасних українських політиків. Таким людям є чим поділитися з молоддю, від якої залежить майбутнє нашої держави. Ще навчаючись у школі, Юрій Мірошниченко мріяв стати юристом, тому після закінчення служби у Збройних Силах у 1989 році вступив до Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України за спеціальністю правознавство. А згодом закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». З 1992 по 1998 роки він обіймав керівні посади на підприємствах. Перебуваючи на посаді радника департаменту з питань економічної політики Українського союзу промисловців і підприємців у 1998 році став президентом Всеукраїнської громадської організації «Нова Генерація». У травні 2006 року вперше здобув мандат народного депутата по списку Партії регіонів.

Порівняно молодий політик у свої 38 років Юрій Мірошниченко встиг здобути популярність, до чого і закликає сучасну молодь: «Ви — майбутнє України, на вас з надією покладається людство, формуйте адекватну національну еліту». На думку Юрія Мірошниченка, майбутнє буде безхмарним тоді, коли всі гілки влади буде охоплювати нова генерація. Молодь повинна мати прагнення бути кращим серед кращих. У наш час всі хочуть жити якнайкраще, але шлях до подолання перешкод в кожного різний. Головне завдання для всіх — обрати правильний шлях і мати бажання бути першим.

Студентів зацікавила позиція депутата щодо українського соціуму, тому Юрій Мірошниченко охоче розповів про ті передумови, що спонукали до визначення своєї життєвої позиції. Все сталося ще під час навчання в школі-інтернат на Чернігівщині, де пройшли його дитячі роки. Саме там він мав позицію лідера, частіше неформального, оскільки був ініціатором різноманітних акцій спротиву і боротьби за справедливість. Уже в старших класах він вирішив йти громадсько-політичним шляхом, боротися з несправедливістю і брехнею.

Серед численних запитань, які поставили політикові студенти стало актуальне не лише для студентства «гаряче» питання щодо підвищення тарифів у міському транспорті, на що депутат висловив свою думку: «За все в житті потрібно платити».

«Не кількістю береться перемога, а бажанням перемогти» — закінчив свою розмову Юрій Мірошниченко, ще раз наголошуючи на ролі молодого покоління у формуванні нової політичної еліти.

 

Наталя Василець

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com