Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Стосунки з Путіним «з чистої сторінки»

В інтерв’ю швейцарській газеті «Трібюн де Женев» прем’єр-міністр Юлія Тимошенко знову звинуватила президента Віктора Ющенка у базуванні на «особистих інтересах», коли він намагається все ж досягти своєї мети — проведення дострокових парламентських виборів в Україні. Проти цього різко виступає сама Юлія Тимошенко, про що вона знову нагадала в інтерв’ю, передає «Радіо Свобода».

Керівник українського уряду чітко заявила швейцарському виданню, що вона вважає зручним для себе залишатися на посаді прем’єра до наступних президентських виборів і вести переговори про створення в нинішньому парламенті нової коаліції.

Вона додала, що в нинішній ситуації, є два виходи — разом боротися з фінансовою кризою, або руйнувати країну політичним суперництвом.

«Що стосується мене, то я вирішила наблизитись до президента та його фракції в парламенті, щоб разом шукати вихід з ситуації. Нам потрібно демократична коаліція з прихильниками президента для того, щоб боротися з кризою. Зараз не буде ефективною будь-яка інша конфігурація для про європейської стратегії, яку я захищаю», — сказала Тимошенко.

Вона також зазначила, що Ющенко висловлюється проти коаліції НУНС, БЮТ та Блоку Литвина.

Юлія Тимошенко також стверджує тут, що Віктор Ющенко вже не має ресурсу для проведення консолідованої зовнішньої політики України, саме коли Києву, на її думку, необхідно, на противагу вступові до НАТО, більше орієнтуватися на вступ до ЄС та інтеграцію «в європейську систему безпеки».

Вона також висловила сумнів в тому, що в грудні Україна приєднається до Плану дій щодо членства в НАТО. «Без сумніву, для нас не буде місця в ПДЧ в грудні», — зазначила вона.

Тимошенко також визнала, що уряд змушений буде, щоб подолати економічну кризу, треба значно скоротити адміністративні витрати та серйозно обмежити соціальні програми.

У розлогому інтерв’ю газеті «Трібюн де Женев» Юлія Тимошенко не змогла приховати задоволення своїми чотиригодинними переговорами з російським прем’єр-міністром Володимиром Путіним і наголосила: «Ми зараз вибудовуємо наші стосунки на новій основі ..., з чистої сторінки... я налаштована тут оптимістично».

Нагадаємо, що вчора Тимошенко заявила, що вважає позитивними заяви політиків про необхідність створення єдиної могутньої коаліції у Верховній Раді.

Прем«єр-міністр вважає, що для здійснення всіх доленосних рішень зі захисту економіки України від впливу світової кризи необхідна політична стабільність і консолідація всіх політичних сил. Вона нагадала, що кілька тижнів тому вона закликала парламентську опозицію і всі політичні сили об«єднатися для ефективної протидії проявам світової кризи.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com