Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Академія відкриває двері для абітурієнтів

17 травня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся традиційний День відкритих дверей. Академія гостинно приймала у своїх стінах всіх охочих познайомитися з навчальним закладом. Абітурієнти поспілкувалися з її викладачами і керівництвом, особисто розпитали їх про умови та вимоги до навчання. Традиційно популярними були бізнесові спеціальності.

Майбутні студенти переконалися, що в процесі навчання в Академії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілої низки практично-орієнтованих предметів, зокрема психології управління та прийняття рішень, мистецтва переконувати та слухати інших. І найголовніше, в Академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення і власного, і суспільного добробуту. Цього дня особливе зацікавлення потенційних студентів викликав новостворений у МАУП Дипломатичний ліцей, а також управлінські спеціальності.

Цього дня 247 найдалекоглядніших абітурієнтів отримали знижку в оплаті за навчання в Президентському університеті та Економіко-правовових технікумах.

А ті, хто не встигли завітати цього разу, матимуть таку нагоду 14 червня, прийшовши до Академії у день відкритих дверей можна отримати знижку 10%.

Завітайте до нас, ми завжди вам раді!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com