Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Працюватиме слідча комісія?

Президент України Віктор Ющенко заявив про можливість створення Верховною Радою тимчасової слідчої комісії стосовно інциденту між міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком і мером Києва Леонідом Черновецьким, повідомляють «Українські новини». Як повідомив Президент, під час консультацій з політичними силами сторони не змогли прийти до консенсусу з приводу інциденту між Луценком і Черновецьким.

За словами Ющенка, фракція Партії регіонів наполягає на своєму праві 150 голосами депутатів внести пропозицію про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка б упродовж кількох днів вирішила це питання, навіть попри те, що всі обставини інциденту відомі й прокуратура провела повне розслідування. Ющенко наголосив: «Щоб розблоковувати парламент не обов’язково створювати тимчасову слідчу комісію, але якщо парламент хоче самостійно визначитися в цьому питанні, будь ласка, це його виняткове право».

Фракція НУ-НС в парламенті не підтримує ідею створення парламентської слідчої комісії з питання цього конфлікту.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com