Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Конкурс триває

Протягом листопада-грудня 2007 року в різних регіонах України проходили регіональні етапи Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Студент року». За цей час були визначені переможці у 13 областях України.

Проте в певних регіонах України студенти все ще планують проведення власних регіональних конкурсів.

Наразі всеукраїнський оргкомітет і робоча група займаються підготовкою фінальної частини Першого всеукраїнського конкурсу «Студент року».

Відповідно до «Положення про програму «Студент року» в 2007 році» планувалося проведення фінальної частини, приуроченої до 25 січня 2008 року, тобто до Дня св. Тетяни, покровительки студентства. Проте на прохання представників організацій-фундаторів конкурсу всеукраїнський оргкомітет прийняв рішення про проведення фінального етапу за участі переможців регіональних етапів на базі одного з регіонів України, де проходив конкурс, орієнтовно 12-13 квітня 2008 року.

Після проведення фіналу планується урочисте нагородження переможців Першого всеукраїнського конкурсу «Студент року» у Києві.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com