Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Хто нас дискредитує?

Президент Віктор Ющенко називає поведінку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та мера Києва Леоніда Черновецького такою, що дискредитує державу.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

Ющенко зауважив, що хоч і не був присутній при цьому інциденті, він розуміє, чому цей випадок набув такого резонансу.

«Сьогодні факт є в тому, що два високопосадовця держави припустилися до поведінки, яка дискредитує державу, всіх нас», — сказав президент.

Він нагадав, що дав доручення генеральному прокурору Олександру Медведьку протягом 4 днів встановити всі обставини цього інциденту, доповісти главі держави і дати публічну оцінку цим подіям.

«Я переконаний, що всі ми повинні виходити, у тому числі і в даному епізоді, з того, що закон один для всіх», — сказав президент, наголосивши, що він розуміє, «яка сьогодні іде політизація цього питання, тому що кожна сторона намагається виловити свою рибку у цій воді».

«Переконаний, що через правоохоронні органи, через керування виключно законом по даному епізоду ми можемо знайти достойну відповідь для держави, для мерії, для Міністерства внутрішніх справ», — сказав він.

Водночас Ющенко зауважив, що йому як президенту хотілося, аби люди, наділені таким високим статусом, пам’ятали, що за ними держава, і що мільйони людей можуть або обговорювати їхню поведінку, або брати приклад з них.

«На жаль, це прикрий випадок, і я думаю, що у найближчі декілька днів Генеральна прокуратура запропонує свою оцінку цих подій і врегулювання цього скандалу», — підкреслив президент.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com