Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Бабак зловживав службовим становищем?!

Ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Віталія Бабака усунуто з посади у зв«язку з порушенням стосовно нього Генеральною прокуратурою України кримінальної справи за зловживання службовим становищем.

Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко після відповідного рішення призначив виконуючим обов«язки ректора НАУ першого проректора Миколу Кулика.

Бабак у телефонній розмові повідомив, що йому нічого не відомо про усунення з посади, оскільки він вже п«ятий день перебуває в клініці Шалімова у передінсультному стані. Він підкреслив, що не мав розмови із цього приводу з міністром освіти.

Водночас він підтвердив інформацію про порушення кримінальної справи щодо нього Генпрокуратурою. Бабак розповів, що нещодавно його «насильно забрали» з лікарні на допит до Генеральної прокуратури, де продемонстрували документ про порушення кримінальної справи, датований 31 серпня цього року. Факт порушення кримінальної справи він розцінює як «чисте політичне замовлення».

Як повідомляють деякі ЗМІ, Генпрокуратура висуває проти Бабака звинувачення в здійсненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу. Так, Бабак обвинувачується в тому, що як службова особа умисно, на користь третіх осіб, використовував своє становище всупереч службовим інтересам.

Згідно з матеріалами кримінальної справи, Бабаком були допущені зловживання, пов«язані із здачею в оренду нерухомого майна університету, яке належить до держвласності, в махінаціях, пов«язаних зі сплатою за навчання в НАУ та інше.

Отже, якщо це початок боротьби з корупцією в освіті, то чому ще не порушені кримінальні справи проти Ніколаєнка та його заступника Шинкарука? А також проти ректора Запорізького технічного університету Белікова та колишнього ректора Запорізького державного університету Толока, які свідомо порушували Закони України? Сподіватимемося, черга дійде і до них.

За матеріалами інтернет-видань

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com