Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Чому зловмисники розгулюють на свободі?

Генеральному прокуророві України
О.Медведьку

Шановний Олександре Івановичу!

Ми вже неодноразово повідомляли про безпрецедентну злочинну дію, вчинену колишнім директором Запорізького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом ім. Гетьмана Сагайдачного В.Толоком і його заступниками Зайцевою, Васильєвою і Соколовим, які викрали документацію інституту і здійснили цілу низку зловживань. І досі не порушено кримінальну справу проти цих зловмисників, вони розгулюють на свободі і дають брехливі інтерв’ю засобам масової інформації.

У газеті «Персонал Плюс», №30 (233) за 8 — 14 серпня 2007 року опубліковано статтю «Хабарництво як система освіти», в якій містяться факти правопорушень, вчинених В.Толоком та його найближчими «соратниками» — Зайцевою, Васильєвою і Соколовим під час їхньої роботи в Запорізькому національному університеті.

Направляємо Вам примірник газети для вивчення, проведення перевірок і притягнення винних до встановленої законом відповідальності.

Секретар Наглядової Ради
В.Короткін

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com