Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КОНСЕРВАТИВНОЇ ПАРТІЇ ДО НАРОДУ УКРАЇНИ

Шановні співвітчизники, однопартійці, однодумці, всі, хто не байдужий до долі держави!

Українська Консервативна партія, яка стоїть на засадах української державності, сповідує ідеологію традиційних для здорового суспільства цінностей, закликає громадян у період складних випробувань до громадянської зрілості, заради збереження спокою в суспільстві, до зваженості у своїх діях і прояву народної мудрості.

Партія прийняла рішення не брати участі у черговому політичному процесі, ініційованому окремими лідерами нашої країни. Ці лідери не можуть змиритися з фактом своєї політичної непотрібності і місцем, яке їм волею народу вже відвела історія.

Ми не хочемо йти одним шляхом з ними. Вони нехтують бажанням народу жити мирно і заможно, тому що взагалі їх не цікавить ні сам народ, ні його подальша доля. Їх цікавлять лише власні інтереси, які вони цинічно відстоюють, прикриваючись «волевиявленням мас».

Про це свідчить початок парламентської виборчої кампанії в Україні, який не викликає нічого, крім, розчарування, оскільки він є по суті тільки демонстрацією фінансових можливостей та парадом політичних технологій, форм і засобів спеціального впливу на свідомість електорату.

Виборча кампанія-2007 знову, як і попередні кампанії в Україні, не принесла змагання програм. Головною метою є скоріше бажання різних політичних сил продемонструвати своє багатство, фінансові ресурси перед своїми опонентами. Жодна з провідних політичних сил не йде з програмою стратегічних реформ.

Всі, хто здатен не тільки дивитись, але й бачити, не тільки слухати, але й чути, помітили, що замість конструктивної роботи на благо суспільства, яка не повинна бути показною, ці сили кожен свій крок перетворюють на галасливі піар-кампанії. Єдиною метою цих лідерів є жадоба влади, для чого використовуються усі способи.

Назви цих «об’єднань за інтересами» кажуть самі за себе — блоки, що повністю відповідає їх сутності, оскільки словник англійської мови дає такі тлумачення слова «блок» — перешкода, затор, обструкція (в парламенті), закупорка, загорода, гальмо. Відповідними є і результати діяльності цих «блоків», які ще не об’єднавшись, вже починають внутрішні чвари за розподіл ще не отриманих місць.

Але вони не сумніваються в успіху — зазначеними вище способами вони виманять потрібні їм голоси. А тих, хто віддає їм ці голоси, вони і далі називатимуть тільки «електорат».

Чи хочемо ми такої влади? Вони про це нас не питають. Вони цинічно діють. Саме тому зараз при владі їх родичі, водії, секретарки. З нашої мовчазної згоди так буде і далі.

Президія партії, зваживши обставини та оцінивши ситуацію, що склалася, вирішила не брати участі у цьому політичному дійстві, аргументуючи це небажанням погодитись з таким станом речей:

По-перше, участь у виборчому політичному процесі означає прийняття встановлених правил гри, де перемагає не розум і здоровий глузд, а розмір гаманця та адмінресурс.

По-друге, пересічному громадянинові не можливо навіть запам’ятати, а не те що розібратися з програмами майже ста п’ятдесяти партій, що офіційно зареєстровані в Україні. Наш голос, який відрізняється від інших силою правди, не дадуть почути ті, хто намагається припливти у владу на хвилі популістських гасел разом, скажімо, з Партією політики Вєрки Сердючки.

По-третє, в країні свідомо створюється атмосфера абсолютної невизначеності, невидимі але відомі ляльководи ефективно використовують цю ситуацію для впровадження своїх політичних технологій. Їх ціль відома — остаточне пограбування країни.

По-четверте, достатньо навіть поверхневого погляду на списки новоутворених «блоків», щоб зрозуміти, що ситуація після виборів не зміниться на краще, оскільки у списках ті ж самі «політики». І тільки народ в черговий раз збід­ніє на сотні мільйонів гривень, витрачених на вибори. Наших з вами гривень.

В Українській Консервативній партії є сотні і тисячі національно свідомих громадян, вони готові відстоювати українські ідеали та цінності. Але ще не настав час. Люди! Ми звертаємося до вас, чи довго ми будемо так жити?

Всі, хто хоче нового життя, вступайте в союз з Українською Консервативною партією. Готуймося разом до використання всіх положень загальної декларації прав людини ООН, в тому числі й права на повстання проти тиранії та гноблення.

Зробіть свій вибір!

Голова Української Консервативної партії
Микола СЕНЧЕНКО

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com