Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Уряд не відкликав ліцензії МАУП

Контрольовані космічним київським мером видання газета «Хрещатик» і «Вечірній Київ» продовжують друкувати брехливі матеріали про діяльність Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Так, у номері за 3 липня 2007 року газета «Вечірній Київ» у замітці «Уряд відізвав у горе-академії чергову ліцензію», підписану В.Малініним (як сказав один із відвідувачів Економіко-правового технікуму МАУП, до якого чіплявся Малінін, «это такое маленькое ничтожество, типа Александра Наймана») подано чергову порцію наклепницької інформації.

Так, В.Малінін, якого вже неодноразово було піймано на брехні, повідомляє, що Міносвіти позбавило МАУП чергової ліцензії, а Уряд торік відкликав більше десяти ліцензій.

Це «інформація» з точністю до навпаки.

Жодним рішенням Уряду, яким є Кабінет Міністрів, не розглядалося питання про діяльність МАУП. Якщо Малінін вважає «Урядом» невдалого міністра С.Ніколаєнка, то самого себе невдаха-журналіст може проголосити імператором Франції.

Правда полягає в тому, що незаконними наказами С.Ніколаєнка 2006 року було анульовано ліцензії не МАУП, а деяким її відокремленим структурним підрозділам у регіонах. До того ж ухвалами Господарського суду міста Києва дію цих наказів практично одразу було зупинено.

Постановами Господарського суду Києва від 13.02.07 і 08.06.07 накази МОН від 03.05.06 №1105-л і від 06.10.06. №2128-л визнано недійсними. У Генеральній прокуратурі України лежить близько 20 заяв від українських організацій про незаконність дій окремих керівників МОН у різних сферах діяльності міністерства.

В.Малінін явно страждає на хворобу меншовартості і намагається піднятися вище свого реального статусу, долучившись до злочинної зграї сіоністських шавок у їхньому намаганні спаплюжити імідж великої української потуги, якою є Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Але долі таких «борців» не позаздриш: вони програють не тільки у судах, а й в очах незаангажованих людей, не кажучи вже про вищий суд, який невідворотно наздоганяє таких людців.

Вл. інформ.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com