Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Запорізький технічний університет чи Содом із Гоморрою?

Що більше людей дізнається про змову ректора Запорізького технічного університету С.Бєлікова з колишнім ректором Запорізького державного університету В.Толоком та нинішнім главою облдерж­адміністрації Є.Чер­во­ненком проти Запорізького інституту МАУП, то більше надходить повідомлень про жидівське походження Бєлікова та його сіоністську та педерастичну орієнтацію. Як жиду, Бєлікову має бути відомо, що сталося з його попередниками із Содому та Гоморри, на місці яких нині розташовано в Ізраїлі Мертве море. Така, очевидно, доля очікує на Бєлікова та його збочене сіоно-гомосексуальне оточення і зараз. Туди йому, як мовиться, і дорога!

Але чи знають про нетрадиційну орієнтацію ректора студенти Запорізького національного технічного університету, тобто відомої в місті «машинки»? І чи знають, що саме хворі на педерастію є носіями смертельно небезпечного СНІДу? Педерасти спочатку розносять цю смертельну хворобу, а потім роблять вигляд, що з нею борються: створюють відповідні фонди та запрошують на благодійні концерти старого гея Елтона Джона.

Дивною бачиться і позиція Міносвіти, керівництво якого не лише підтримує відомого в козацькому місті педераста на ректорській посаді, а й довірило збоченцю бути головою ради ректорів Запорізького регіону. Це що, нова освітянська політика чи нова орієнтація освітянських чиновників? І як почуваються ректори під головуванням педераста — потенційного носія СНІДу?

Вл. інф.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com